Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve sikertelenül keresem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve sikertelenül keresem az igaz szerelmet. Szinte mindenhol és mindenféle módszer kipróbáltam semmi eredménnyel. Ez azt jelenti hogy sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden órában születnek új emberek, csak várnod kell pár évet. :D
2014. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van ahogy talalálok valakit mindig van valami gond és k rvára elegem van.
2014. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. Soha nem lesz. Miért is lenne ezek után, ha eddig 1 se volt képes megszeretni? Valami csoda folytán beléd szeret? Haha, jó álmodozást!


Én már letettem erről és foglalkozom értelmesebb és hasznosabb dolgokkal.

2014. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sajtika0110 válasza:
lesz barátnőd csak várnod kell.Majd találsz valakit, beszélj a csajjal aki bejön neked beszélj vele SOKAT!!!
2014. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 év kellett hogy végre 24 évesen olyan férfit találjak aki szeret, és akit én is szeretni tudok. Valamint komoly monogám párkapcsolatra, szoros lelki kapcsolatra és szexre is alkalmas...mert amúgy sok pasi hiszi azt hogy jó az ágyban, de csak kevesen vannak akik ténylegesen azok:) illetve rengeteg a hűtlenkedő sajnos.


Nem könnyű ez a dolog, ha igazi szerelmet, társat szeretnél. (nem kalandokat). De nem is lehetetlen.


Mi a férjemmel pl internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. Ő akkoriban próbálkozott először azzal hogy párkapcsolata legyen. Nem is volt előttem mással, de mikor megismerkedtünk szerelmes lett, ahogy én is. És nem zavarta hogy nem volt másik nővel. Neki 1 nő is elég ahhoz hogy kiélje magát. Ilyen típus.

Ha tudtam volna hogy megismerem őt, még a szüzességemmel is vártam volna, és nem vesztem el 19 évesen például. Hanem vártam volna rá:)


Te is meg fogod találni idővel a társad:) csak ne add fel. N/28

2014. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!