Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet attól még jó a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még jó a szex a későbbiekben, hogy első alkalommal "bénáztunk"?

Figyelt kérdés
adott egy 19 éves nem szűz lány és wgy szintén 19 éves szűz fiú. (aki most már nem az.) és hát elsőre neki nem állt fel rendesen, meg ilyesmi :$ és ettől még nem volt rossz, csak eddig minden eddigi kapcsolatomban minden könnyen ment. köszönöm.:)
2009. dec. 17. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Senki nem egy latin csődör az első alkalommal..
2009. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hogyne lehetne!


hiszen ez csak az első alkalom volt! az első mikor komoly volt az akció! nehogy már most meghátráljatok. nagy volt az izgalom...lehet azért is nem ment rendesen mert túl izgatott lettél. ne görcsölj rajta, hiszen legközelebb csak ezen fog járni az agyad! engedd el magad! élvezzétek jól egymást:)

2009. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze! szexben is össze kell hangolódni, ami nem biztos, hogy megy első alkalommal. ezt is tanulni kell (akkor is ha valaki már nem szűz) mert minden ember más és mindenkivel máshogy megy.
2009. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönömmmm :)))
2009. dec. 17. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsönél nekem is szerencsétlen volt lent:) de utánna a többi.....csodálatos..szal..elsö nem gáz ha rosz
2009. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Anno az első alkalommal nekem is voltak merevedési gondjaim, amit az izgalom, meg a stressz váltott ki belőlem.

22/F

2009. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
háthogyafenébene
2009. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet =) Párommal mi se tudtunk mindent azonnal jól csinálni, bár be kell valljam, én nagyon élveztem, mikor párom kicsit zavarba jött, mikor bénázott =P Ettől én sokkal oldottabb lettem, és könnyebben felülkerekedtem a gátlásaimon, és így jelentősen könnyebb lett. Bár most már ő a "gátlástalanabb". =)
2010. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!