Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam e neki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam e neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
15 vok fiu. Van egy lány osztálytársam, és eddig tök jól kijöttünk egymással mindig megvártuk egymást, együtt mentünk a buszmegbe, nevettünk, stb. Valentin napra megleptem doboz csokival, és azóta próbál kerülni. Egy idejig zavarba jöt ha hozzászoltam, de mostanában, mindenkivel beszélget néha olyan ról is ami nemis érdekli. De viszont ha én mondjuk barátilag beszélek egy lányal akkor ő is odajön vagy csak figyel minket! Most akkor ezt a helyzetet hogy kezeljem? Kérdezzem meg tőle hogy miért csinálja, aztán ha jóba lenénk úlyra akor mondjam el neki hogy szeretem? Se neki se nekem nemvolt még párja, és még egyikönk se csókolózott még! Kicsit félénk, és neszeret beszélni vagy hallani a pasikról! Még a barátnőjének se mondja el milyen pasik jönnek be neki. Mitt tegyek? Nemakarom őt elveszíteni. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!
2014. márc. 29. 19:30
 1/4 anonim válasza:

*15 éves fiú vagyok.

**újra

Szerintem valahogy így kezd. Aztán meg próbálj vele kettesben beszélgetni, és rátérni a témára, hogy valójában mi a helyzet.

2014. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Először kicsit fejleszd a helyesírásodat!

* 15 éves fiú vagyok

* buszmegállóba

*olyanról

*újra

* nem volt

*és egyikünk se csókolózott még

*nem szeret

*mit

Ez eléggé értelmes válasz volt!:) egyébként szerintem ne szegezd ki nyíltan, hogy szereted, hanem először próbáld kimutatni, és ha továbbra is elutasít akkor hagyd, ha nem, akkor meg mond el neki!!:)

2014. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben, a helyesírás javítása, meglessz! Ha enyire félénk, akkor hogy közeledjek jobban hozzá, és hogy vezessem rá hogy ő igenis klassz, gyönyörű lány és őt is szereti valaki?
2014. márc. 29. 19:57
 4/4 A kérdező kommentje:
na valaki??
2014. márc. 30. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!