Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúnak nyomós ok amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak nyomós ok amiatt kerülnie, mert bevallottam neki, hogy egyedülálló vagyok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben összeismerkedtem egy 22 éves helyes fiúval (egy évvel idősebb nálam), ő a csoporttársam. Nagyon egymásra találtunk, félszavakból is megértjük egymást és olykor megdöbbentő volt, hogy egymás gondolatait kitaláltuk. Sok közös érdeklődési körünk van, például olyanok derültek ki, hogy egy helyen sportoltunk, vagy hogy a városban majdnem azonos útvonalakon kerékpároztunk, persze akkor még külön, szóval ilyen apróságok. :) Szóval kicsit olyan érzésem van, mintha megtaláltuk volna magunkat, egy kis részünket a másikunkban. Időközben megtudakoltam, hogy már három éve nincs nő az életében, és mivel én is egyedülálló vagyok, arra gondoltam, kicsit közelebb kerülhetnénk egymáshoz, mert habár még szinte alig ismerem fél éve, mégis olyan, mintha kisgyerek kora óta ismerném. Olyan különleges fiú. :) Aztán egyik nap valahogy a magánéletemre terelődött a szó, és elárultam neki, hogy már lassan egy éve egyedülálló vagyok, ezzel esélyt adva annak, hátha alakul majd a közöttünk álló viszony kicsit komolyabban. :)


Aztán hirtelen megdöbbenésemre elállt a szava, nagyot nyelt és nem nézett rám. Megkérdeztem, hogy mi történt, mi baja van. Kínos hallgatás után annyit mondott, hogy neki semmi köze a magánéletemhez és a kapcsolati állapotomhoz. Ezek után mint akit elvágtak, feltűnően kerülni kezdett és igazából a héten is alig láttam, mert nem jött be órákra. Amikor találkoztunk is, akkor is csak köszönt egyet, majd hirtelen eltűnt.


Nem értem a reakcióját. Lehet hogy bejövök neki, csak még magának sem meri bevallani? Beszéltem a legjobb barátnőmmel. Ő például azt mondta ránk, hogy tök egymáshoz illünk, és hogy az utóbbi hetekben azt hitte, hogy titokban már járunk is. Pedig sajnos nem.


Sosem csinált ilyet, ezért is vagyok teljesen meglepődve ezen a fiún. Fél a közöttünk lévő több mint baráti kapcsolattól, hogy elmélyülhet? Pedig nem harapok..


2014. márc. 29. 22:54
1 2
 1/19 viktorvarga ***** válasza:
nemlehet h homár,és megijedt mert érzte h akarnál töle valamit?
2014. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy bejövök neki, csak még magának sem meri bevallani?"


Női logika. :):):)


De lehet, hogy ez van most. Érdekes reakció a részéről. Két dologra tudok gondolni: vagy megdöbbentette ez a hír, hogy egy ilyen (gondolom csinos vagy számára) csinos lány miért egyedülálló ennyi ideje (valami gond lehet vele?), vagy egyszerűen többet érez és amint látta a lehetőséget, meghátrált emiatt. Nagyon érdekes. Legközelebb nyugodtan hívd félre, hogy beszélni szeretnél vele. Rákérdezhetsz nyugodtan, hogy miért kerül, mert úgy érzed, ezt teszi.

2014. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 viktorvarga ***** válasza:
na ha kiderül irdmeg kinek lett igaza
2014. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha meleg lenne, azt már észrevettem volna rajta. Van néhány meleg ismerősöm, tehát van alapom ebben, hogy megkülönböztessem ki az, és ki nem. Egyébként ez fel sem merült bennem, mint lehetőség.
2014. márc. 29. 23:07
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve egyedül van ő is, annak nyilván oka van. Lehet, hogy nem vágyik kapcsolatra, mert megbántották, és/vagy bizalmatlanabb típus. Vagy rád nem gondol nőként, vagy váratlanul érte a közlésed, vagy fél attól, hogy elveszíthet téged. Vagy vannak ugyan nők az életében, de csak egyéjszakás kalandok, és elégedett ezzel. Ezerféle oka van, de beszéld meg vele, az a legegyenesebb út.
2014. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ez bukta drága. Az álom fiú elúszott. Ne félj sok emberrel megesik.
2014. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Költőnő? ***** válasza:
Nekem is a meleg dolog ugrott be kapásból.
2014. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ennyiből? Én se ugrok minden csajra és hetero vagyok.
2014. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért kerül, mert most, hogy feldobtad a labdát, tudja, hogy lépnie kellene.

Ha ennyire megrémítette a lehetőség, akkor valami jó oka van arra, hogy kerüli a lányokat.

Könnyen lehet egyszer nagyon megbántotta valaki, akiben bízott.

2014. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Költőnő? ***** válasza:
Ennyiből. A nem ugrok minden csajra meg a 3 éve egyedül van, azért messze nem ugyanaz sztem.
2014. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!