Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évekig egyedülálló nők és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig egyedülálló nők és férfiak, mivel tudtátok legyőzni azt az érzést, miszerint senkinek sem kelletek?

Figyelt kérdés
25/F
2014. márc. 27. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmivel, mivel nem gondoltam azt, hogy senkinek sem kellek. Egyszerűen nem ismerkedtem sokat, illetve amikor mégis, akkor sem vettem komolyan. Ebből kifolyólag teljesen érthető hogy nem is lett kapcsolatom.


Amikor meg elkezdtem ismerkedni rendesen, mert kellett egy kapcsolat, akkor lett is.

2014. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek veled,magát az érzést legyőzni soha nem fogod,azonban én 2 hónapja,mióta letettem róla és úgy érzem feladtam egyenlőre ezt a hercehurcát,így könnyebb azért.Ugyanúgy tekintek a nőkre mint bármelyik másik emberre a környezetemben,és nem bámulom őket,nem foglalkozom egyszerűen velük,ahogyan ők sem velem.

Persze sokszor bezavarnak a vágyak és érzések,de próbálom minél jobban elnyomni és nem is gondolni rá legtöbbször,így jelenleg sokkal jobb tényleg.

2014. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most van kapcsolatom, de voltam egyedülálló évekig. Sehogy, mivel nem én nem kellettem, hanem nekem nem kellett senki.
2014. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sokat maszturbáltam :D
2014. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki évekig egyedül van, ott már komoly gondok vannak!
2014. márc. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen jobban érzem magam egyedül. Majd' minden jóbarátnál és havernál csak azt látom, ha barátnője van, eltűnik a társaságból, még olyan koncertre se jön el, amiről tudom, hogy a kedvenc bandája, amelyikre évek óta el akart jutni.


Na nekem ez nem kell. Sajnos oltári nagy szerencse kell, hogy olyan nőt találjak, aki tolerálja azt, hogy esetleg van egy életem, ami eddig is eldöcögött nélküle és bizony ez továbbra is el tud döcögni. Persze, kell valaki, akivel szeretjük egymást és legyen egy közös életem valakivel, de egy kis magánélet mindenkinek jár. Mondjuk amíg nincs gyerek, addig mondjuk 40-50%-ban, gyerekkel már max. 10-15%-ot mondanék, amit önző módon saját magamnak tartanék fenn. Na ez az, amit eddig sosem sikerült elérnem, úgyhogy egyedül is vagyok.

2014. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös csak benyögött egy mondatot aminek így se füle se farka. Esetleg megindokolnád, érveket hoznál fel, hogy miért gondolod így?

Nagyon sokan vannak egyedül önszántukból azért mert pillanatnyilag így jobb nekik és ez teljesen normális. Sokkal normálisabb mint az, aki kapcsolatfüggősége miatt társas magányba rángat mást is.

2014. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmivel, mivel voltak jelentkezők, de én visszautasítottam több okból is. Aztán én sem vagyok az az ismerkedős, inkább a csendes, visszahúzódó fajta.

És egyetértek " Santorini" válaszával.

2014. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!