Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek egyedülálló nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek egyedülálló nők?

Figyelt kérdés
Érdekes látni, hogy a világban minden nő foglalt. Ez érthető lenne, mivel több a férfi, mint a nő, csakhogy néhány egyedülálló nőnek lenniük kellene, még sincsenek. sehol. Voltak olyan esküvőn, ahol MINDEN lány pasit hozott magával. A nők mást sem csinálnak, csak kufircoln@k.
2014. febr. 3. 10:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Rengeteg egyedül élő nő van,hülyeségeket beszélsz,minél idősebb korosztályról beszélünk annál több az egyedül élő hölgy.Rengeteg a válás,aztán 40 felett már nem olyan könnyű ám új párt találni,és van az országban 800 ezer özvegyasszony is,mert a férfiak sokkal korábban halnak.
2014. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:

Vannak elég sokan :)

És nem csak "kufircoln@k!

A PASI lehet,hogy csak ismerős,velem is előfordult már párszor,azt hitték barátom,de tévedtek.

2014. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Mr. Truth ***** válasza:
92%

Ülj le fiam földrajz egyes... Alapból ott bukott meg az elmélet hogy jóval több nő van a földön mint pasi...

Arrol megint csak nem a nők tehetnek hogy te béna vagy és szőke cicababát akarsz magadnak. Voltam olyan bulibaahol 20 lánybol 2 ha volt pasija úgyhogy arról se tehetnek hogy rosz helyen kutakodsz. Előbb nézz magadba koma :)

2014. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló, az ifjakra és a felnőttekre értettem az egyedülálló nők hiányát.


Idősebb korban (pláne a nyugdíjas éveikben) elvált és özvegy nők akadnak, akik nem számítanak egyedülállónak.

2014. febr. 3. 10:40
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz idióta...

Rengeteg egyedülálló nő van!

2014. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Mr Truth agy Mr hazug:


Ülj le, megbuktál.


Lényegesen több a férfi, mint a nő. A látszólagos nőtöbbséget a szexuálisan inaktív nyugdíjas nők magas száma okozza. 40 alatt bőven a férfiak vannak többen.

2014. febr. 3. 10:42
 7/41 anonim válasza:
Akkor is van RENGETEG egyedülálló nő!Lássuk olyan 18 éves korig iskola,max szórakozóhely.18 felett pedig egyetem,szórakozóhely,internet(tudod facebook),ismerősök.Nem tudom hol laksz,de azt igen,hogy nagyon tévedsz ha talán jobban szétnéznél találnál :)
2014. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa ez a kérdés.

Az én korosztályomban, szinte alig vannak lányok, akik kapcsolatban vannak, az összes azért siránkozik, mert nincsen párja és vágyik rá.


20/L

2014. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

A hozzászólók kedvéért: egyetemen vagyok doktorandusz. Nagyobb rosszul teszi, aki kétségbe vonja az értelmemet vagy a tárgyi tudásomat.


A számomra fontos huszonéves korosztályból minden lánynak van fiúja. A középiskolából és egyetemről ismert hölgyek mindegyike jár valakivel, sokan férjnél vannak. Harmincas és még idősebb hölgyismerőseim is akadnak, de a magas válási statisztika ellenére mindnek van férje.

2014. febr. 3. 10:53
 10/41 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es hozzászóló,


Nem vagyok virtuális analfabéta, tudom, hogy működik a facebook. Minden lányismerősömnél ott virít a "kapcsolatban" vagy "eljegyezve" státusz.

2014. febr. 3. 10:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!