Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen humorérzék mentese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen humorérzék mentesek egyes nők? Jogos a megsértődése?

Figyelt kérdés

Haver linkelt egy vicces hirdetést amin jót röhögtem:


"24 éves budapesti kedves, jó kiállású férfi fiatal 14 éves, 15 éves vagy 16 éves lányt támogatna anyagilag. Hosszabb távra keresek, és hosszabb távon tudnék Neked fizetni. Ha érdekel egy korrekt férfi, korrekt összegért, korrekt kapcsolat, akkor írj bátran!"


Belinkeltem barátnőmnek, hogy milyen vicces dolgot találtam. Rögtön el lettem hordva mindennek, hogy ilyen hirdetéseket nézegetek és miért nem mondom meg ha már nem szeretem. Szerinte egy sz*r alak vagyok.

Most komolyan ha ilyet linkelek az azt jelenti 100%-ra, hogy ilyen oldalakat nézek? Biztos nem lennék olyan hülye, hogy így buktassam le magam ha így lenne.

Jogosan haragszik rám?

22F


2014. márc. 30. 13:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
csak félig!
2014. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Rékcsi ***** válasza:
50%

Szegény barátnődnk nincs humorérzéke vagy nagyon buta. Szerintem vicces ez a hírdetés, de az is lehet h éppen rossz passzban volt, próbáld megkérdezni h mi a valódi baja.

16/L

2014. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
A nők bármin képesek "jogosan" megsértődni legyen az akármilyen semmiség. Ez velük született tulajdonság és ezen nem lehet változtatni.
2014. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak rossz hangulatban volt, es azert reagalt igy. Tudod, mindenkinek vannak rossz napjai, es olyankor a legaprobb dolog is kepes felduhiteni az embert.

21L

2014. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

ez a hirdetés tényleg nem feltétlenül vicces, de az túlzás hogy rögtön ilyenekkel gyanúsítgat

mondd el neki hogy csak egy haverod linkelte be, mert ilyen miatt hülyeség veszekedni

2014. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
Jogosan, de nem azért kellene haragudnia, amiért teszi. Gondolkodj már! Ugyanis ez egy pedofil hirdetése, és az egyáltalán nem vicces! A rendőrségnek kellene belinkelni, hogy keressék meg azt az állatot! sok a beteg..............
2014. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
a nőkben ne keress logikát
2014. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Rékcsi ***** válasza:
29%
Ez nem pedofília mert nem 14 év alattit keres az illető :)
2014. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
De a pasikban se :)
2014. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A hirdetés a legkevésbé sem vicces, ugyanis teljesen valid. Nagy igény van ilyesmire a felnőtt, pénzes férfiak, és a prostinak való tinilányok oldaláról is. Engem ez inkább undorít, még szerencse, hogy az én párom tisztában van azzal, hogy ez egyáltalán nem vicces, és nem küldene nekem ilyet, hogy röhögjek rajta. Nálam az ilyesmin röhögés egy szinten van a rasszista, szexista, morbid viccekkel.


Az már más kérdés, hogy a barátnőd teljesen felfújta a dolgot, és ok nélkül akadt ki valamin.

2014. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!