Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen más a humorérzékünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen más a humorérzékünk, ez hosszútávon probléma lesz?

Figyelt kérdés

Most még tart a rózsaszín köd, mindketten szerelmesek vagyunk- nemrég jöttünk össze.


Viszont már szóba is került nálunk, hogy teljesen mást tart ő viccesnek, mint én.

Mindketten kicsit aggódunk amiatt, hogy ez később lesz majd inkább baj, amikorm ár nem szerelem lesz, hanem a második fázis amikor már tényleg szeretjük egymást és kötődünk.



Kérlek segítsetek és ha lehet, bunkó válaszokat nem szeretnék kérni:)


KÖszönöm előre is!



2012. szept. 3. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi detto így vagyunk már több mint 5éve,én még mindig nem nőttem fel,állandóan hülyéskedek,nem lehet velem komolyan beszélni,néha kiakad és rámkiabál hogy hagyjam már abba,de ennyi.Az ellentétek vonzzák egymást
2012. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudjátok fogadni, hogy a másik valamit viccesnek talál, illetve nem talál, amit te igen (meg viszont is), akkor nincs gond, a baj az, ha mindenképpen meg akarjátok a másikat ezen a téren változtatni.


Tartós kapcsolathoz nem kell egyformának lenni minden téren, de el kell tudni fogadni a másikat úgy, ahogy van.


(én 24 éve élek ugyanazzal a partnerral, nálunk müködik)

2012. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, csak félek tőle, hogy ez probléma lesz, mert ő mindig mindenen nevet én meg a komolyabb vagyok és egyáltalán nem tartom viccesnek amiken ő képes fél percig röhögni:(


Mondjuk egy évvel idősebb vagyok ( én vagyok a lány) de nem hiszem hogy ez számítana.

2012. szept. 3. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Na erről beszélek,hagyd hadd röhögjön,a fiúk később érnek ezt nyílván tudod
2012. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom:)


Köszönöm !

2012. szept. 3. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem humorérzék kérdése csupán, hanem asszociációé, meg élettapasztalaté, azaz , hogy: miről mi jut eszébe. Az meg köztudott, hogy a férfiak jobban csípik az "altesti" humort, és hamarabb kapcsolják a szexhez a dolgokat.

Nem hiszem, hogy az az 1 év különbség okozná ezt a dolgot nálatok. Max. néha idegesíteni fog téged a dolog, de őt meg te idegesíted mással, mert neked is biztos, hogy vannak flepnijeid.

2012. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem "altesti" poénokról van szó:(


Persze vannak, csak azt gonolom az együttnevetés nagyon fontos egy kapcsolatban, ohgy hülyülni is tudjunk együtt és ez nálunk nem nagyon van meg.

2012. szept. 3. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát embere válogatja, de én nem tudnék olyannal együtt lenni sokáig akivel humorérzékileg nem vagyunk egy hullámhosszon.Mondjuk én alapból ilyen hülyülős vagyok, a legutóbbi kapcsolatomból komolyan mondom a leszebb emlékek azok, hogy mit össze tudtunk ökörködni, te jó ég... xD
2012. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!