Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarom megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom megbántani, de nem kell a pénze, nem érdekel, hogy gazdag

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Nekem ez az első kapcsolatom, ő már tapasztalt (inkább futó kapcsolatai voltak, a testiség miatt akarta őket).

Gazdag és azt hiszi, ez engem érdekel. Drágábbnál drágább dolgokat vesz, exkluzív helyekre visz. De én nem ezért vagyok vele, engem nem ezek vonzanak.

Nekem az is tökéletes este, ha csak kettesben vagyunk, nem kell előtte vagyonokat költenie rám.

Tudom, hogy neki ezek nem nagy összegek és a többszörösét költi magára. De én nem így nőttem fel, nekem ez túlzás.


Hogy adjam ezt a tudtára úgy, hogy ne bántsam meg?


2014. márc. 30. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen mond el neki.
2014. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk mond meg neki nyíltan, így ahogy leírtad
2014. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mr. Truth ***** válasza:
0%

Szegénykéim :'( micsoda bajaid vannak

Ha nem lenne pénze akkor meg az lenne később a baj... Inkább élvezd ki te buta...

2014. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as idióta majom!
2014. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr. Truth ***** válasza:

4es:

Nem csak gyakorlatias... Hagyuk már az álszent dumát h a szerelem mimdent legyőz... A szerelem nem fizet számlát, szerelemért nem veszel kaját... Pénz kell hogy az ember élni tudjon és ezt mindenki tudja...

2014. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is vagyonos a pasim, nem is kicsit, de engem roha.dtul nem az érdekel, hanem hogy ő milyen ember. mert ha egy nagy 0 lenne agyilag, nem is érdekelne! nem kell az összes nőt általánosítani! igen, vannak olyanok, akik a pénzre mennek, biztos is, de ott mind a két fél tisztában van vele. nem hiába tette fel a kérdést a kérdező.
2014. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mr. Truth ***** válasza:
Ha annyira nem érdekel a pénz miért nem osztjatok szét és éltek egy vászonablakos faputriban azzal a fenenagy szerelemben?
2014. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elég beteg a felfogásod... és irigy is vagy...
2014. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!