Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom otthagyott, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom otthagyott, és elfogadtam a döntését, akkor utána miért akar megbántani engem?

Figyelt kérdés
Ő hagyott ott, mivel egy helyen dolgozunk, nem tudjuk elkerülni egymást. Én elfogadtam a döntését, nem zaklattam a szakítás után. Egyik nap kedves velem, barátkozik, a következő nap pedig csúnyán néz rám, szinte köszönni is alig akar. Miért csinálja ezt, mikor ő szakított velem és nincs oka haragudni rám?
2014. febr. 28. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ápolnmni akarja a kapcsolatot
2014. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egó. Fáj az egójának, hogy nem harcolsz érte. Ez nem egy felnőttes viselkedés. Nem tudja elfogadni, hogy lemondtál róla harc nélkül. Játszmára csábítana az egója, de jobb, ha nem mész bele. Köszönj neki és tartsd meg a távolságot. Nem vagy köteles követni a játékait.
2014. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moszuke ***** válasza:

mert gyerekes.

támadj vissza, hogy ne te szenvedj hanem ő.

2014. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok harcolni, nyugalomra vágyok. Egyedül csak arra volt jó ez az egész, hogy megismerjem egy olyan oldalát, amit ha később ismerek meg, nagyobb fájdalmat okozott volna. Így megerősíti bennem azt, hogy jobb lesz nélküle. Szeretném valahogy rávenni, hogy ezt fejezze be, senkinek sem jó, és nincs semmi értelme.
2014. febr. 28. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2-es jó választ adott.

Én kiegészíteném még azzal, hogy tiltás+törlés mindenhonnan.

Illetve a teljes közöny.

Amég foglalkozol vele, nem nagyon lesz vége.

2014. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!