Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult szerelmes, barátos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult szerelmes, barátos, félrekufircolós sztorimat van-e kedvetek velem kibogozni?

Figyelt kérdés

Nem lesz rövid...

No... Volt nekem anno egy legjobb barátnőm, aki mint utólag kiderült, 4 éve tartó párkapcsolata mellett, igencsak szeretett más pasikkal is hetyegni (vagy szeret még ma is, nem tudom, már nem tárgyalok vele) . Az egykori legjobb barátnőm jelenlegi párja (akit szétcsal), az én pasimnak a legjobb barátja már jó pár éve. Mivel az egykori legjobb barátnőm tipikusan az a fajta nő, akinek minden pasi bejön, mindenkinek a nyakán pofátlanul csüng, és minden pasi a legjobb barátja, ezért természetesen az én pasim is a "legjobb barátai" közül származik. Ők már régebb óta ismerték egymást, mikor én a képbe kerültem és összejöttem a pasimmal. A történet az elejétől fogva gázos, mivelhogy a volt legjobb barátnőm, mikor megismertem a mostani pasimat, finoman megpróbált beoltani, hogy ne akarjak összejönni a sráccal, mivel hogy "ő az én Barim, na érted..." (Nem dugtak soha, de nem sok kellett hozzá) Mi persze összejöttünk, azóta is egész jó kapcsolatban élünk együtt, szeretjük egymást.

Szóval az én drága legjobb barátnőm azért csak-csak előadta a külvilágnak, hogy ő milyen boldog, hogy a legjobb barátja és a legjobb barátnője összejöttek és szeretik egymást. Az elejétől fogva tudtam, hogy az öröme nem őszinte, sőt olyan irigy, mint az állat. Volt egy alkalom, (amit csak meséltek, mert akkor én még nem voltam sehol) amikor a barátosnőm, és a mostani párom, majdnem lefeküdtek egymással egy átbulizott éjszaka után, aztán végülis azért nem d.u.gtak, mert a párom nem fogja megdugni, a legjobb barátja nőjét... Hogy melyikükön múlott jobban, hogy nem lett szex, azt nem tudom. Ismétlem, én ekkor még nem voltam sehol, csak mesélte valaki más. Na szóval én azt láttam, hogy mivel a barátnőm nek nem jött össze semmi a pasimmal, ezért kénytelen volt beérni a "legjobb barát" státusszal. Ahogy teltek a hónapok, egyre idegesebb lettem a barátnőmre, és legszivesebben a haját kitéptem volna, mert túl sokat engedett meg magának a párommal. Pl nyitott ajtónál zuhanyzott, amikor a párom is meg én is ott voltunk, utána egy szál törölközőben mászkált a párom előtt, az autóba simán beült előre a párom mellé az én helyemre, én meg üljek hátul az ő pasijával.... meg ilyenek. A szilveszter tette be a kaput nálam, mikor én kihagytam volna a piálós bulizós dolgot abban a lepukkant kocsmában, ahol a barátnőm pultosként dolgozott. A párom ment volna, én nem szeretem az alkoholt, főleg nem a putris kocsmákat, ezért rábeszéltem a párom, hogy maradjunk itthon ketten. Így is lett. Erre éjjel írt a barátnőm egy smst a páromnak, "hogy mekkora papucs vagy, tudom, hogy szived szerint jöttél volna, de nembaj, majd jövőre, mert addigra úgy is megjön az eszed" meg ilyenek voltak beleírva.

Elég szarul esett, hogy a párom nem reagált erre semmit. Legalább annyit elvártam volna, hogy "bocs ne szólj már bele az életembe" vagy valami, de semmi. Azóta kerüli a csajt a párom, de szerintem csak azért, mert én pofázok miatta, hogy nem szeretném, ha egy ilyen kétszinű r.i.b.anccal barátkozna. Találtam régről olyan strandolós videot a párom gépén, ahol a párom a barátnőm narancsbőrős dagadt seggét kamerázgatta.

Szóval én azt gondolom, hogy a pasim szive szerint, ugyanúgy járna a putri kocsmába inni, és ugyanúgy benne lenne ezekbe a kis játékokba a barátnőmmel, mint azelőtt, csak én tartom vissza. Ja és, azóta a barátnőm természetesen nem barátnő, nem is beszéltem vele azóta semmit. Ő sem keres engem. Egy idegesítő kétszínű filléres r.i.b.ancnak tartom, akinek a pasimra fáj a foga. Ő egyébként keresi az alkalmat arra, hogy a párommal valami kontaktot létrehozzon. Egészen addig, amíg ki nem tépem a haját. Zavar, hogy a párom nem olvasztja le magáról, hogy kerek perec megmondaná neki, hogy figyelj akadj már le rólam, vagy valami. Amúgy a csaj pasija, meg a párom továbbra is legjobb barátok. A srác alkalomadtán feljár hozzánk, megisznak pár sört, aztán elmegy. Régen mindig 4-esbe nyomtuk az ilyesmit, de én megmondtam, hogy a csajt nem akarom meglátni többet nálunk. Az a szivem fájdalma, hogy szeritnem a párom szivesen barátkozna továbbra is a csajjal és mintha úgy nézne ki a dolog, hogy csak addig "szüneteltetik" a spanságot, ameddig mi együtt vagyunk. Gondolkoztam, hogy beszélek a csajjal, de mit? És minek? Zavar, hogy úgy érzem, a párom nem önszántából hanyagolja ezt a p.i.csát. csak azért mert én azt mondtam. Mondjatok valami okosat. köszi :) L/24


2014. márc. 31. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól látod a helyzetet. És igen, te is tudod, hogy erre nincs megoldás. Senki nem fog változni max te vonhatod ki magad az egyenletből.
2014. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem undorító, ahogy beszélsz erről a lányról, még akkor is, ha a barátodra pályázik. Nem történt köztük semmi. Ha meg fog, akkor ez van, kereshetsz egy másik, vak srácot magadnak, aki garantáltan nem fog egy nőre se nézni egész életében. És akkor majd nem kell féltékenykedned.
2014. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meguntam, hogy a találkozásokkor az állítólagos legjobb barátnőm folyamatosan kelleti magát a pasimnak!!! Ha téged ez nem idegesítene, 2. válaszoló, akkor jó nagy balek vagy.
2014. márc. 31. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Respect én már keresztül húztam volna a csaj belét a száján .. De a hapidnak is ha viszonya volt vele titokban ..
2014. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-asnak: Kösz.. :) nekem is nagy erőfeszítésekbe kerül, hogy ne tegyem. Amióta együtt vagyunk, biztos hogy nem volt köztük semmi. Előtte se semmi nagyobb dolog szerintem, de ez a r.i.b.anckodás engem kikészít. És akárhogy kérem a páromat, nem pattintja le magáról. Inkább csak nem beszél vele, vagy nem reagál neki semmire. De csak azért mert osztom a fejét érte.
2014. márc. 31. 15:23
 6/8 anonim válasza:
Egy retek ez a lány....És a párod pedig szerintem tényleg szeretne vele barátkozni , de miattad nem teszi. Ezt becsüld meg benne. Én megpróbálnék beszélni erről a párommal a te helyedbe , de csak megkérdezni tőle is a feltételezéseid egyebek. Ha érted amire gondolok :) Emiatt nem szabadna idegeskedned... Mondjuk és is ideges lennék... de próbáljátok megbeszélni.
2014. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:

:D:D:D

Tipikus történet a szép női "barátságról".

2014. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Röviden: A volt barátnőd egy borzalmasan önző, önbizalomhiányos nő, aki úgy próbál önbizalmat szerezni, hogy másokat eltipor. A barátod meg szimplán egy gyáva srác, aki nem mer férfiasan fellépni. Te meg szereted az áldozat szerepét játszani, felelőségre vonni a másikat. Megjegyzem, ez is az érzelmi játszmák egyik jellegzetes fajtája. Fellépni erélyesen te sem mersz. Ezeket nem kell komolyan venni, így monitor mögött könnyű pofáznom a másikról :D
2014. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!