Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lehetek belé valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek belé valaha?

Figyelt kérdés

A barátommal két hónapja vagyunk együtt, mégsem vagyok belé szerelmes,viszont egész nap rá gondolok. Előtte volt egy fiú,vele nem volt semmi,nem is lehetett volna,de mégis nála sokkal erősebb érzéseim voltak. Ezek az érzések majdnem olyan gyorsan elmúltak,mint ahogy jöttek. (Életemben először,


Kb 8 hónapig voltam belé szerelmes,ha ez az volt)

Azt a fiút teljesen mellőzöm már,meg is utáltam a dolgai miatt,meg bunkó volt. A barátom tök kedves,normális meg minden, mégsem érzek semmit a mellkasomban,se akkor mikor találkozunk, akkor se amikor nincs itt. Viszont nem beszélgetünk olyan sokat,lehet ez a baj? Szerelmes lehetek belé valaha? Mert nagyon szeretném,nekem ő kell,senki más.

18/L


2014. márc. 30. 21:32
 1/1 legly ***** válasza:

A beszélgetés azért az egy minimális dolog, szerintem ez lehet a gond.


Üdvözlettel

Legly

2014. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!