Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem reagál a keresésemre, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagál a keresésemre, mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal (pár hónapos volt a kapcsolat és távkapcsolat) kb. 1 hete szinte apróságon, nem egy nagy dolog. Azóta 1x válaszolt a keresésemre, pedig én még szeretnék beszélni vele, de se telefonra se emailben nem válaszol. Nem hagy nyugodni és annyiban sem tudom hagyni. Már azon gondolkoztam, hogy talán postai levelet kéne írnom...
2014. márc. 31. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem is akar válaszolni. erre nem gondoltál?
2014. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez elég bunkóság, hogy a kérdéseimre se válaszol...
2014. márc. 31. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, nem köteles neked válaszolni, foglalkoznia veled.
2014. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakított veled?
2014. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert már lehet, hogy mással van.
2014. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig előtte hétvégén még együtt voltunk nagyon is jól, aztán a következő héten meg ennyire szarik rám? Akkor igazán sokat nem jelenthettem neki...és a rossz, hogy még én vagyok beállítva a sz*rnak. Na ezért is mondtam én, hogy legyen vége, hirtelen felindulásból is mondtam, úgyhogy ezért is lenne jó rendesen pontot tenni a végére...
2014. márc. 31. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, hát ha meg te mondtad, és ő is így gondolja, akkor meg pont ez történt. Vége lett.
2014. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól még, h nem köteles válaszolni, attól még bunkóság.

Kérdező: szard le, hagyd békén, jobban jársz, ha ilyen, tán még az is lehet, h direkt hergelt fel annyira, h te mond ki hirtelen felindulásból, h vége. Jobbat érdemelsz, nem érdemes rágódnod rajta. Ja, és magad miatt hagyd békén, ha akarta volna, akkor már elnézte volna neked. :(

2014. ápr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!