Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többet ér egy örökre szóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet ér egy örökre szóló barátság, mint a szerelem?

Figyelt kérdés
Tudom, erre 10ből 10en rávágják, hogy persze, de aztán az életben nem ilyen egyszerű. Adott egy személy, akiről úgy érzed a lelki társad, ugyanazt szereti mint te, olyan mintha a másik feled lenne. Egyikőtök se akar kapcsolatot,de az egyikük mégis érez valamit, de a másik a tudtára adta, hogy kapcsolat nem lehet. Viszont mindig keressük egymást, ő hiányzik nekem, és azt hiszem én is neki.Félek hogy belé szeretek. Szeretném ha barátok lennénk, de nehéz az érzelmet elnyomni. Valaki,aki volt már hasonló helyzetben?

2014. márc. 29. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
igen ez benne vagy egy fiú és egy lány barátságban.
2014. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal éveken át ilyen se-veled se nélküled "barátságban" voltunk és később rájöttünk, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Idén leszünk 6 éves házasok! :)
2014. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a párom a legjobb barátom is egyben.
2014. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Én minden barátnőmben csalódtam. Felszínes már a kapcsolatom velük. Az egyikkel meg is szakítottam minden kapcsolatot mert egy gerinctelen nő.


A szerelmemben nem csalódtam. Amúgy meg leginkább őt érzem a legjobb barátomnak is. Annak ellenére hogy van egy férfi barátom akivel néha összejárunk beszélgetni, kajálni...ilyesmi.

2014. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem nem ! Két nagyon nagy különbség van a kettő között! Fiatalon 10 évvel volt idősebb a lány. Nagyon akartuk a szexet, de valahogy barátot éreztünk egymásba! Katonaság után +beszéltük: legyünk barátok!.... Nem lettünk! 40 éve boldog házasságban élek!Szeretem a feleségem...(2 fenőt fiúnk van családosak) A fiatalon barátnőmből 1 mra nem 10-év d talán 20 évvel idősebb ""idegen lett""... 62/F
2014. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örökre szóló barátság csak férfiak között lehetséges.
2014. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, van benne számomra hasznos dolog. Lehet hogy rosszul fogalmaztam,mert mi már barátok vagyunk, és nálam a barátság nem nemhez kötött,nincs szabályba foglalva, hogy férfi-nő között nem lehet barátság.Igaz az tény, hogy nem kell sok hozzá, hogy problémát szüljön. Hozzátenném,hogy egy nő másképp látja a dolgokat, megérez dolgokat, így csak értékesebb lehet egy ilyen barátság.
2014. márc. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!