Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja, hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
alig 3 hónapja vagyunk együtt,de ha valaki megkérdezi,megvagyunk-e,nem tudom magabiztosan azt mondani rá,hogy igen. sőt. igazából szerintem ennyi idő alatt még csak a jót kéne látnom,de ez talán egy hétig volt csak így. ha valamit mesélek neki,általában egy szóval reagál rá. legyen szó bármiről. ő mondhat akármit,én érdeklődöm iránta. ha üziben beszélünk,küld egy smiley-t és ennyi. nagyon sokszor keres,hív,sokat találkozunk,ezzel nincs gond. de iszaonytosan gyerekes,minden a feneke alá van tolva,ellenben amit én akarok,azért mindenért meg kell küzdenem. nem tud értékelni. ha érzik/iszik valamit,eszébe sem jut,hogy van egy barátnője. nekem az az első,hogy megkínálom
2014. márc. 31. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre szokták azt mondani hogy gyökér
2014. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
voltak probléwáim a szexszel is,amiket el is mondtam neki és azóta nagyon jó. tehát tudom,hogy nem az van,hogy elmenekül a gond elől,hanem meg tudjuk beszélni. csak nem akarok minden miatt szólni neki. nem lehet vele romantikázni,folyamatosan ökörködik,piszkálódik. ez egy szintig jó,de szeretném azt érezni,hogy a barátnője vagyok. mit tegyek?
2014. márc. 31. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért vagy vele?

Komolyan nem értem a lányokat. Saját maguk intézik, hogy az ilyen helyzetekben megmaradjanak a párjuk mellett, nem pedig a srác tesz azért, hogy megtartsa (igazából kölcsönösnek kellene lennie) aztán panaszkodnak. Közben más rendes helyes srácok magányosan tengetik napjaikat.

2014. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha te vagy az első barátnője, vagy is inkább komoly kapcsolata, akkor lehet az is gond hogy ég nem tudja mi ez az egész. Bár az hogy csak szavakkal reagál amiket mesélsz és tényleg nem kínál semmivel, ez tényleg bunkóság, mert ember még az ismerősét is megkínálja valamivel, nem csak a párját. De én szerintem vagy szimplán tuskó ilyen téren, vagy tényleg nem tudja hogyan kell viselkedni. Ez lehet akár nevelési probléma, hogy a szülei nem figyeltek ezekre oda amikor még kis gyerek volt, és ezek a gesztusok nem rögzültek a tudatába.


Na most én barátommal is voltak ilyen problémák, de közel sem ilyen mértékben, csak időnként elfelejtette hogy van barátnője.

Na most ugye a szüleivel nagyon jól kijövök, és ők mondták hogy ez sajnos azért van mert kis gyerek korában ezekre az apróbb dolgokra nem figyeltek úgy oda igazán.

2014. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 valami ilyesmit akartam írni neki én is
2014. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
alapvetően vannak olyan pillanatok,amikor nagyon jó vele,de az a baj,hogy ezek csak pillanatok. azért vagypk vele,mert szeretem (bár gondolom hülyén hangzik ). meg mert mindigis azt mondtam,h azért,mert valami nem jó egy kapcsolatban,nem kell felrúgni,meg kell próbálni megoldani. csak ha már ennyi gond van,érdekelne,szerintetek van-e értelme
2014. márc. 31. 22:18
 7/12 A kérdező kommentje:
volt már pár barátnője,olyan is,aki alkalmi es olyan is,akivel évekig együtt voltak.
2014. márc. 31. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Te választottad őt, akkor nem értem, mi a gond. Ja, hogy majd jönnek a kifogások, hogy "nem ismertem meg őt igazán" stb. Amúgy meg szerintem egy JÓ kapcsolatban nem annak kell örülni, hogy van egy PILLANATNYI öröm is, hanem az örömnek kellene többségben lennie. Ha meg probléma van, akkor mindkét félnek illik tennie a megoldásért.
2014. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgyhivják hogy papu kedvence!Aki nem dolgozott meg semmiért csak kivan nyalva a sgge...az ilyentől komoly dolgokat ne várjál,soha nem fog semmit életszerüen látni-cselekedni...Egyébként mindig a nő választ nemtudtom miért választottál ilyen bóvli embert mikor ahogy az előző válaszoló jól irta más rendes fickók vannak,csak azok szó szerint levannak tojva...
2014. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azt nen fogom mondani,hogy nem ismertem,mivel kb 2 éve már nagyon jóban vagyunk és iszonyat sokat beszélgettünk. lehetett vele hülyéskedni,de ha arról volt szó,akkor komoly dolgokról is tudtunk beszélgetni ès ilyenor teljesen érettnek tűnk. mikor kérdezem,mi a terve a jövőről,azt mondja,boldognak lenni velem és hogy lucus vegye körül. más a fontossági sorrendünk is,szerintem luxus nélkül is lehet élni és vannak ennél előrébbvaló dolgok is. de szóljatok,ha esetleg én gondolom rosszul... köszönöm szépen az eddigi vàlaszokat,megy a pontozás mindenkinek :)))
2014. ápr. 1. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!