Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy alapvetően baráti, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alapvetően baráti, de flörtölgetős kapcsolatban, ha kiderülne, hogy a másik többet akar, képesek vagytok-e vele ugyanúgy viselkedni tovább? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Többet akar? Minél többet? Mármint az életedre törni? Vagy milyen értelemben többet?
2012. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy a másik fél, úgy tűnik, szerelmes - egy árnyalattal többet érez - és neked ez az árnyalat hiányzik?

Hát, hm. Ha igen, akkor velem pont most történt-történik ilyesmi. Leültünk megbeszélni, hogy ő érzi az árnyalatot, én meg nem és nem szeretnék játszadozni vele meg azt a hiányzó árnyalatot nálam nem volna jó látszattal pótolgatni, foltozni. Szóval őszintén megmondtam, hogy tényleg azt kívánom, hogy találjon olyan embert, aki viszont ugyanúgy érzi a többletet, addig meg... csináljuk, amit eddig, de csak ha mindkettőnknek jól esik. Nekünk sikerült megőriznünk a flörtölgetősdit, de azért alacsonyabb lángon megy ez, mostanában. Barátság megvan, persze, nyitottság is, mert kár volna eldobni ezt az egészet, ki a kukába, de... inkább csak óvatosan a többit.

Személyiségfüggő szerintem, lehet-e tovább ugyanúgy mindent, ahogy addig.

Más értékrend, más megoldás.

2012. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet arra gondol el akarja venni feleségül.

Nem tudom mi másra gondolhat ami igy meglepte flörtölgetés után...

2012. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én most mindkét oldalról benne vagyok egy ilyen szituban (tehát aki többet akar, és akitől többet akarnak oldalról is), azért érdekel minden vélemény! :)
2012. máj. 18. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a kérdés értelmét nem látom, miért kellene vele ugyanúgy videlkedni? Mitől lenne ez a helyes, miért ez a célod?


Forditsuk meg, ha valaki közli hogy rühel téged azzal ugyanúgy kellene viselkedned? Miért kéne, mi kivánja ezt meg?

2012. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát a kapcsolat alapvetően kellemes, mindkét félnek. De az egyik valamilyen szempontból többet akar (lehet az szex, vagy szerelem). Elmondja a másiknak, aki vagy nem akar többet, vagy nem akarja felvállalni valami miatt, vagy bizonytalan benne, hogy mit akar... de a kapcsolatot nem akarja megszakítani, sőt, a kellemes részét továbbra is szeretné, ha megmaradna. Lehetséges ez?


Én ezt pl. úgy élem meg, hogy jólesik a másik érdeklődése, vonzódása, sőt, el is bizonytalanodtam, hogy adjak-e neki esélyt, és próbálok vele ugyanúgy viselkedni, hogy megmaradjon a kapcsolat.

A másik oldalról is ugyanezt tapasztalom, akitől én szeretnék többet - ő is igyekszik fenntartani.

Valójában egyik esetben sem lett kimondva, hogy a másik nem akar semmit, sőt, még bizonyos nyitottság is van. Hú, elég bonyolult ügy... :) Csak próbálom megfejteni magamat, meg a másik két illetőt is. :)

2012. máj. 18. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Megfájdult a fejem mire kibogarásztam végülis mire vársz választ, már azt hittem hogy csak pletyizni akarsz.


A te problémád abból az alapvető tévhitből ered hogy van férfi-nő közti barátság. Ilyen nincs, ha te ehhez az általad elképzelt helyzethez szeretnél ragaszkodni akkor szivárványt kergetsz, ez az állapot sosem létezett, igy nincs mihez visszatérjetek.

Egyszerüen a kapcsolatotok most ért el arra a szintre (szerinte) hogy ezzel előhozakodjon, mégsem lehet ajtóstól rontani a házba.

Tehát amit te eddig baráti beszélgetésnek gondoltál az szimpla násztánc volt.


Elutasitod és slussz, innentöl kezdve már az ő döntése, hogy továbbra is körülötted lófrál vagy sosem látod többé. Te úgy viselkedsz ahogy neked kényelmes.


Az általad áhitott pasi pedig egyértelmü, rámenne egy kis ingyen szexre, mindenki szereti a kalandot, igy nem olyan unalmas az élete, legalább van mint mesélni a sörözöben, de a kezedet azért nem fogná meg a nyilt utcán.

Ha belemész, belemész, ha nem, nem. Te dolgod, van másik.

2012. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
férfi nő közötti barátság nincs. Van hogy az egyik többet érez, de előfordul hogy mindkettő. Sőt az is hogy mindkettő, de nem merik bevallani a bonyodalmak miatt.
2012. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!