Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 19 évesen hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 19 évesen hány éves a "megfelelő" korú barátnő?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha mondjuk 15-16 éves 9. es akkor még pár évig suliba jár utána meg még továbbtanulás stb ameddigre én már dolgozok stb. esetleg egy korombeli lánnyal összetudnánk költözni mert dolgozna már ő is vagy akár a szülői dologok se lennének problémák. Tudom eléggé érdekes lett a kérdés. Igazából a véleményetekre vagyok kiváncsi, hogy nektek ez probléma vagy ti milyen korosztályban keresgéltek/keresgélnétek? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. márc. 31. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
15-20 között
2014. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Nekem ilyen korban 24 volt, és idősebbnek néztek nála, nem véletlen...
2014. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 évtől (mert akkor már a szexhez elég idős, "felnőttes") 24 évig bármennyi.
2014. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

mikor összejöttünk párom 20, én 15 voltam, több mint másfél éve vagyunk együtt. ápr.-ba leszek 17 ő májusban 22. nekünk pont ideális. de ez attól is függ milyen a lány természete, mert ő is mesélte, hogy volt idősebb barátnője is nálam (18) de iszonyú gyerekes volt. a nagymamája is elmondta hogy furcsa hogy velem mennyire kijön mindenki, mert az eddigi lányok le sem ültek beszélgetni a családdal. számomra max 5-6 év a pasi javára, fiatalabb semmi képen sem, de esetedben 15től felfelé 19ig.

engem felhúzott egyébként a kérdés, hogy istenem.. komolyan kérdezed te ezt?! azért érdekel mert egy idősebb lánnyal nincs annyi probléma? hát akkor vegyél egy gumi nőt.

2014. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

#4

Na ilyen csaj se kéne mint Te :D

Am 17-25 :)

2014. ápr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát én például suli után elmennék dolgozni és szeretnék külön költözni és mondjuk a barátnőmmel összeköltözni de ha még mondjuk 3 évig tanul akkor valoszinüleg a szüleivel is lennének viták (kivételek mindig vannak) meg azért egy fizetésből elég gáz lenne albérletet fizetni meg stb.
2014. ápr. 1. 01:22
 7/8 anonim ***** válasza:
én 15 évesen jöttem össze a barátommal, ő akkor töltötte a 17-et. másfél év van köztünk. én most lettem 18 ő nyár végén lesz 20. ő tavaly érettségizett, én meg jövőre fogok, szóval ha minden a terv szerint halad, 2 év különbséggel fejezzük be az egyetemet, de nekem soha nem jutott eszembe, hogy emiatt szakítsunk :|
2014. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megfelelő korú barátnő az, akivel szót tudsz érteni. Az egyetlen gond, ha nagyon nagy érettségbeli különbségek vannak, szerintem amíg iskoláskor is van a lehetőségek közt, addig különösen sokat számíthat pár év.

19 évesen szerintem 16nál fiatalabb lánnyal nehezen jönnél ki, hacsak nem érett nagyon, illetve 23nál idősebbekkel is valószínűtlen, hacsak nem éretlenek túlságosan, de abból meg később lenne probléma.

A 15-25 elég kritikus kor mindenki életében, úgyhogy szerintem ezen belül ideális korú jelölt nincs. Általában akik veled egy évfolyam (ugyanannyi éve érettségiztek, vagy ugyanakkor fognak) a legjobb ilyen téren. Persze egy-két év mindig bejön korkülönbségben, hisz a lányok is az idősebb fiúkat szeretik.

2014. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!