Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a barátság extrákkal és a párkapcsolat között?

Figyelt kérdés
Mondjuk legyen szó egy hároméves párkapcsolatról, és egy ötéves barátságról, amiben néha szexelnek egymással.
2014. ápr. 1. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy párkapcsolatban társak vagytok, esetleg együtt is éltek, nem vagytok szabadok, összetartoztok, tehát nem fekszetek le mással a másik tudtával pl. :)

Míg a barátság extrákkal egy szexkapcsolat konkrétan, amiben nincsenek kötöttségek, nem vagytok szerelmesek egymásba, azt csináltok, amit akartok, de néha jó összejárni. Kb. ennyi.

2014. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban még ott vannak a hosszútávú tervek még akkor is ha éppen nem laktok együtt. A barátság extrákkal pedig csak ideiglenes, amíg nem jön jobb.

A kapcsolatban pedig még ott vannak a szép szavak, becézgetések, gyengédség, közös nyaralások, egymás családjának/barátainak bemutatása párként.

2014. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi a fogalmazásért, szerintem ez ráfogható arra,hogy már hajnal van :D

De szerintem a lényeget leírtam.

2014. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátságban a szex szükségletek kielégítése ennyi semmi több . Párkapcsolatban ott vannak érzelem...
2014. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzők teljesen jól leírták igazából... de nekem pl az előző barátom nem engedte, hogy mással is ismerkedjek, vagy bármilyen kontaktus legyen a barátság extrákkal alatt,(nem mintha én akartam volna.) utána összejöttünk és együtt voltunk egy évig.
2014. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ez miért kérdés.. nem egyértelmű? Már a nevükből is..
2014. ápr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiben sütnek neked palacsintát, a másikban nem.
2014. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké, azt kérem, amelyikben sütnek nekem palacsintát.
2014. ápr. 1. 03:41
 9/11 anonim ***** válasza:

:D

Az a kapcsolat. Te ezeket tényleg nem érzed?

2014. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha lettél volna már életedben igazán szerelmes, tudnád a választ.
2014. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!