Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért törölte ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért törölte ki a "szexi" képeket rólam a telefonjából?

Figyelt kérdés

A barátom csinált pár erotikus képet rólam, annyira nem durvák amúgy, és szerintem egész jól sikerültek. Van egy ilyen app, ami lekódolja a kiválasztott képeket, azzal voltak védve. Aztán kitörölte az összeset, és azzal indokolta, hogy nehogy meglássa valaki :(

Nem csináltam belőle óriási problémát, de azért rosszul esett. De amúgy hogy látná meg bárki, ha csak kóddal meg külön alkalmazással lehet megnézni?:S Nincsenek is rólam ilyen szexibb képei, pedig csináltam/csinálok neki szívesen, de mindig kitörli őket, vagy le sem menti.

Biztos én látok bele többet, mint amit kéne, de na. :D


2014. ápr. 1. 09:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy bárki órákat sz*rakodna, hogy feltörje az appot néhány képért, amin azt se tudják, hogy mi szerepel. Szerintem ha valaki ellop egy telefont, egyből elhajítja a simkártyát és a telóról is leszed mindent.


#7: Jól megaláztál, okosabb vagy nálam diplomásan?

Én egy 18 éves lány vagyok.


Egyébként én nem értem, én nem azt akarom, hogy mutogassa, csak jól esne a tudat, ha tudnám, hogy szereti őket nézegetni vagy valami.

Amúgy érett, normális ember sosem tenne ilyet azzal, akit évekig szeretett. Még csak fenyegetőzni sem fenyegetőzött vele, szerintem ez rohadt gyerekes viselkedés, óriásit csalódnék benne. Ha a barátomnak eldurran az agya, akkor sem fenyeget meg, hogy kirakja a képeimet bárhová... o.O

Nem tudtam, hogy ilyen normális kapcsolatban előfordulhat, na mindegy. Legalább ma is tanultam valamit...

2014. ápr. 1. 11:04
 12/18 anonim ***** válasza:
minden értelmes ember felfogja, hogy kikerülhet akarat nélkül is. feltörni sem bonyolult. majd idősödsz
2014. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Drágaságom.....ha az Én párom lennél nekem nem kéne szexi kép a telefonomba hogy Rád gondoljak....csak becsuknám a szememet és ott lennél az emlékeimben!!!

Ez a fényképezés azért olyan izgis dolog, mert kikerülhet az adat Róla és esetleg mások is megláthatják (még nem beszéltem a szándékos dicsekvésről)azt ami csak kettőtökre tartozik....elhiszem, hogy fel lehet dobni egy kapcsolatot evvel, de nem tartom jó ötletnek!!!

Ha valaki majdan egyszer visszaél Vele akkor meg késő bánat....

2014. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Megint itt vagy, diplomás 30+ F? :D Sokra mentél a diplomáddal. :D
2014. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

bizony, sokra mentem :)


annyi időm és pénzem van, hogy amikor nem bulizok oszthatom a kis butákat, mint te :D

2014. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15: Igazad van, értelmes emberek arra használják a szabadidejüket, hogy "kis butákat" alázzanak meg az interneten, névtelenül. Grat az értelmi szintedhez.

Miért nem csinálsz valami értelmeset inkább?


Amúgy köszönöm szépen a normális válaszokat!

2014. ápr. 1. 11:28
 17/18 anonim ***** válasza:
tanulsz belőle. sok szemét ember van, jobb ha nem csináltok képeket. azt csak hiszed, hogy ismered akivel együtt vagy.
2014. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha én hasonló képeket kapok a barátnőmről nagyon tudok neki örülni, még le is mentem a gépre, de visszanézni ritkán szoktam bármilyen jól is sikerült...

Elkápráztatott vele és kész :)

Jöhet az újabb kör :)

Az ilyeneket am is macerás tartogatni, max kiverni tudod rá, mutogatni nem, mert kinek?

2014. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!