Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék a barátommal, hogy ne "másszon rám" állandóan?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem őt, de már túlzás amit csinál. Péntektől vasárnapig vagy hétfő reggelig szoktunk együtt lenni, mert még külön lakunk, emiatt nem olyan sűrű a szex. Ő is nagyon szeret engem, nagyon hamar felizgul rám, szinte a "semmitől" is megkíván, ami nem is lenne baj, de ilyenkor szabályszerűen letámad, minden előzmény nélkül oda nyúlkál. Nem bírunk 10 percig nyugodtan megnézni egy filmet az ágyban, mert a keze már vagy a mellemen van vagy a bugyimban. Közben én nem vagyok felizgulva, nem is finoman nyúlna felém előjáték címszó alatt, hanem durr bele a közepébe. Már a szextől is elmegy a kedvem, mert nem vagyok elég nedves és fáj a behatolás. Már szóltam neki emiatt, de továbbra is csinálja, "nem bír ellenállni nekem" azt mondja. Mit tehetnék?


23/N és 25/F


2014. ápr. 1. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom #10-hez.
2014. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát velem nem járna jól, ha csak azért tartana, ugyanis nálam a nem az nem. Meg azért nem egy tárgynak tekint, nem kötöz ki az ágyhoz aztán erőszakol meg. Csak már zavar hogy folyton szólni kell. Filmnézéskor is ráteszi a kezét a mellemre és elkezd vele gyurmázni, ha rászólok akkor meg hogy jaj hozzám nem lehet érni, mint ahogy a 70%-os írta.
2014. ápr. 1. 15:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Azzal mi a bajod, hogy fogdossa a melledet? Nem értem....Az előjáték. Nem olyan, mintha durván a hüvelyedbe nyúlkálna minden előzmény nélkül.

Én pl. szeretem, ha fogdossa a mellemet filmnézés közben.

2014. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor hevesebben szóljak rá?
2014. ápr. 1. 15:15
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát mert ha pl engem érdekel a film és szeretném nézni, akkor filmet nézzünk már, ne szexeljünk. Nem tudok odafigyelni, ha közben rajtam "csüng".
2014. ápr. 1. 15:18
 16/16 anonim ***** válasza:

Értesd meg vele, határozottan, hogy téged ez zavar. Ha kell, többször szólj rá. Sajnos minden egyes alkalommal amikor engedsz neki, egyre inkább erősödik benne a hit, hogy ez normális.

Az meg hogy van akinek belefér a mellfogdosás mert szereti, az egy dolog. Nem kell egy nap ötvenszer előjáték címszó alatt taperolni a másikat, mert mi van ha neki spec nem erre van igénye? Meg írta is a kérdező, hogy a párja nem előjátékként tekint még erre sem, egyszerűen elveszi amit akar, mert hagyja neki.

2014. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!