Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal (20on éves) csajok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (20on éves) csajok! Ti lefeküdnétek egy gazdag vén kujonnal, aki a vagyonával próbál fiatal hölgyeket hódítani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 14:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
Uram teremtőm....:D Vicces amit egyesek ide irtak....Mindenkinek megvan a maga ára? Pasija van és 5perc múlva szopik? A 16-17 évesek talán, nem tudom. De egy huszon éves???Na ne röhögtesd ki magad...Már nem azért de tudom hogy rajtam kivül többen is vannak akik pénzért semmi képen sem feküdnének le pasival...Van annyi önbecsülésem hogy nem megyek le az örömlányok szintjére.Soha.... Az persze más hogyha valaki bejön,és én is szintén bejövök neki és akkor talán összehozunk valamit,bár ilyen szexkapcsoltaban még nem volt részem.Talán majd egyszer kitudja...Most is boldog párkapcsolatban élek és még csak eszembe sem jutott lefeküdni más pasival.Ha esetleg ilyenre gondolnék akkor hagynám az egész mostani kapcsolatomat a p*csába és keresnék valaki mást...És a korban pedig egészen a 30as pasikig mennék el..A 40-esek már az apáim lehetnének,és azért nekem az egy kicsit durva..
2014. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!