Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok, ha ez zavar? :S

Figyelt kérdés

Barátom nemsokára utazik Párizsba, sulis kirándulás,ahova én nem megyek,nem fért bele a keretbe...

Szóba jött ez, s mondta,hogy milyen meleg szokott lenni a szállodákba s most biztos fél pucéran fog ott flangálni, meg hogy majd átmennek a lányok szobájába egy jót társasozni.

Ez engem kicsit szíven ütött...fél pucéran átmegy a lányok szobájába beszélgetni ,s mindezt nagyvidáman közölte.

És bevallom,féltékeny vagyok...miért vágyik annyira épp a lányok szobájába?Miért nem úgy akarja,hogy majd egy szobába ők az osztálytársak összeülnek vagy valami.

Azt mondja ne legyek féltékeny az osztálytársaira,de tudom,hogy nem csak ők lesznek ott...

Titeket ez nem zavarna?

(És kérlek normális válaszokat írjatok,ha még lehet ilyet ezen az oldalon.)17L


2014. ápr. 1. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Te osztálykiránduláson soha sem mentél át a fiúk szobájába dumálni? Mi mindig átlógtunk, buli volt kijátszani a tanárokat. Ha akart volna kezdeni bármelyik csaj osztálytárásval vagy bárki mással, már megtette volna, nem?
2014. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már kamasz,de nekem sem esne jól,ha a barátom nélkülem elmenne valahova,és ilyen megjegyzésekkel szekálna.Jó,nyilván ti még valahol gyerekek vagytok,és lehet,hogy kicsit te is felfújod a dolgot,de azért mondd meg a pasidnak,hogy vegyen vissza az ilyen beszólásokból,mert te komolyan vetted.
2014. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.Nem igazán.Nem volt még olyan osztálykirándulás ami 1 napnál tovább tartott volna, de nem is kerestem a fiúk társaságát.

2.Az a baj, hogy ő ezt komolyan veszi...miután ezt mondta látszott rajtam,hogy nem esik valami jól,kicsit szótlan lettem(nem hisztiztem neki)és azt mondta,hogy hiába csinálok így, nem tilthatom meg neki,hogy beszélgessen az osztálytársaival. Pedig én nem akarom megtiltani,sőt..én is szoktam beszélgetni velük attól függetlenül,hogy fiúk vagy lányok, de rosszul esett az,hogy úgy fejezte ki magát,hogy "majd átmegyünk a lányokhoz" mintha olyan nagyon vágyna át hozzájuk s a fiúk,haverjai nem is elég hogy ottlesznek...

Nem tudom honnan ered ez a féltékenység nálam, azt mondják ennek kell legyen valami 'elindítója'saját magamban,de nem tudom túltenni ezen az érzésen.

2014. ápr. 1. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, ha pl nem ismerném az osztály társait, vagy tudnám hogy van az osztályában olyan lány akinek ő bejön akkor tuti féltékeny lennék, de ha pl ismerném az osztálytársait és tudnám hogy nincs veszélyzónában mert a lányok csak haverként kezelik akkor nem gond, mivel ha belegondolok ilyen helyzetben én sem vagyok sokkal jobb, én pl infó szakos voltam középiskolába, 33 fiú és velem együtt 6 lány volt az osztályban, és pl osztálykiránduláson nálunk nem voltak külön lány és fiú szobák hanem mindenki ott aludt ahol csak akart :D szal konkrétan nálunk úgy nézett ki hogy miután jól bebasztunk összetoltunk 4 ágyat és azon aludtunk 7en fiúk-lányok, és a fiúk nálunk is 3 napon át fél pucéron rohangáltak, de nálunk senki sem "úgy" tekintett a másikra, inkább olyanok voltunk mint egy nagy család :D
2014. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos azt, hogy kombinálsz egy kicsit, és elgondolkodsz a lehetséges végkifejleteken, az természetes.

De egy nagyon minimális aggodalmat nem is mondanék helytelennek. Persze, hogy felmerül az emberben ilyesmi.

Egy ilyen bulin szoktak inni is, ott a lehetőség, a partner, a távolság, és még sorolni lehetne.

Ámde: Kénytelen vagy megbizni benne, és tedd is ezt. Egyrészt prákapcsolatban a bizalom alap,

másrészt mást úgy sem tehetsz.

Azért volna itt más is.

Én a párom nélkül egy métert sem mennék ilyen messzire. Főleg, mert ő megengedheti magának, te meg nem.

Én biztosan átgondolnám, hogy hogyan tudnálak vinni magammal (talán be tud segiteni anyagilag), ha pedig nem maradnék. Lehet nálam van valami félrekötve, de ez jeles esemény, ha nem mehetünk együtt, nem megyek nélküle.

Eszembe nem jutott volna külföldre menni a barátnőm nélkül, főleg párizsba ami ugye a szerelmesek városa.

Ezt kb: olyannak érzem, mint valenetin napon kocsmába menni egyedül, vagy házassági évfordulót bowling

klubban a haverokkal.


Mondom, lehet én vagyok félrekötve, de a sztorit olvasva ez volt az első gondolatom.


Egyébként irod: sulis kirándulás. Hány évesek vagytok?

2014. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Add meg neki azt a bizalmat, aminek te is örülsz tőle. Addig jó, amíg ezeket elmeséli, mert ebből látszik, hogy tisztel és elmondja, amiket csinál. A féltékenység eddig senkit nem akadályozott meg a hutlensegben, maximum elősegítette.
2014. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat/tanácsokat.

Hát ő ilyen, még annyit sem mondott,hogy jó lenne ha én is ott lennék, nem hogy besegítene vagy valami.

Nyáron is sokat van külföldön szülei miatt, lehet azért is vagyok ennyire féltékeny mert velem nem tölt valami sok időt...

Tudom,hogy nem old meg semmit,ha ilyen vagyok, de azt nem tudom,hogyan nyomjam el ezt az érzést,mikor ő csak legyint erre.

2014. ápr. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!