Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe nagyon szerelmes vagyok, nem tudom h monjdam el?

Figyelt kérdés

:((

egy osztályba járunk, és már elég régóta szerelmes vagyok belé, de ő nem tudja. sosem beszélünk max köszönünk, de úgy érzem el kéne neki mondnaom...

de félek h mindenki rajtam fog röhögni és azt mondogatja majd h "fúj" és hasonlók :=(((


2014. ápr. 1. 15:49
 1/3 Amanda :) válasza:

Ha nem szoktatok beszélgetni, akkor szerintem nem ezzel kéne kezdeni: Helló,hogy vagy? Amúgy szeretlek.

Előbb ismerd meg alaposabban, beszélj vele, és akkor látod, hogy olyan ember,akinek hiszed, és ő hogyan viszonyul hozzád.

Szerintem ha csak ennyire ismered,nem kellene lejáratni magad... (te is furán néznél,ha valaki,akit ismersz,de annyira nem fontos szereplője az életednek, random közölné,hogy szeret téged)

Ismerd meg előbb...

egyébként az ilyen vallomásokat nem jó elkapkodni (tapasztalat: elmondod, 4 napig érdekes, meg hú, aztán ha nem szeret: kerülni fog nagy ívben, ha szeret: akkor meg már közeledett volna,nem? )

2014. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ment a zöld pacsi :)

de hogy kellene közelednem hozzá, az olyan felntűnő lenne :/

2014. ápr. 1. 18:58
 3/3 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!