Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazából hetero vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából hetero vagyok, de nagyon bejön egy full lányos fiú. Mit tennétek a helyemben? Amúgy jófej a srác, és elsőre mindenki lánynak nézi.

Figyelt kérdés
De hogy nyeljem le azt a békát, hogy mégis fiú??
2014. ápr. 1. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
"hetero vagyok, de"=nem vagy hetero
2014. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dugd meg.
2014. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Egyetértek az elsővel.

Legjobb mondat: "Nem vagyok bXXi csak imádok pasikat dXXXi."

:-D

2014. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Légy önmagad. Ha tetszik hát tetszen. Csak érezd jól magad. :)
2014. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

"De hogy nyeljem le azt a békát"


Szerintem te nem a békát akarod nyelni, hanem a gyíkot...


"Igazából hetero vagyok, DE..."


Igazából homár vagy.

A heterók nem izgulnak fiúkákra, és nincsen semmilyen DE.

2014. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Létezik olyan is, hogy biszexualitás. Furcsa tény, amivel még talán a hülye homofóbok sincsenek tisztában: ugyan annyi biszexuális van ma a világon, mint ahány hetero. Ezzel szerintem egyáltalán nincs probléma, mindenkinek egyéni döntése. Nekem pl van 1-2 lány, akik tényleg nagyon hasonlítanak a fiúkhoz és bejönnek, esetleg egy picit elgondolkozom, hogy ha fiúk lennének, akkor milyen helyesek is lehetnének, de szexuálisan egyáltalán nem vonzódom hozzájuk.


Nem kell itt lenyelni semmit sem (talán később, ha belendültek a dolgok), legalább is szerintem, bár mostanában tényleg megnehezítik egymás életét az ilyen bunkó beszólogatások...


Mielőtt valaki beszólna nekem: hetero lány vagyok.

2014. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nekem pl van 1-2 lány, akik tényleg nagyon hasonlítanak a fiúkhoz és bejönnek, esetleg egy picit elgondolkozom, hogy ha fiúk lennének, akkor milyen helyesek is lehetnének,"


"Mielőtt valaki beszólna nekem: hetero lány vagyok."


Aha ok.

2014. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nyíltan vagyok leszbikus, nincs bajom magammal és imádom az ilyen kérdéseket.


Hetero vagyok de...aha :)


Hazudgálsz mint a cica:


[link]

2014. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, szexuálisan nem vonzódom hozzájuk, csak a kinézetük tetszik. Nem értem, miért kell mindenbe belekötni...
2014. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenki lánynak nézi,akkor inkább transz vagy shemale.

Valamelyik bejön neked?


Ha nem fiús a srác,akkor meleg biztos nem vagy.

2014. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!