Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiiniiikaa kérdése:

Hanyagoljam a haverjaim a szerelmem miatt?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is fiú haverjaim voltak valahogy a lányokkal nem jöttem ki. Most 4hónapja van barátom aki eléggé nagyon féltékeny rájuk. Tudom csak azért mer szeret, de valahogy néha már sok. Pedig mielőtt összejöttünk direkt mondtam neki, hogy inkább csak fiú haverom van. Bele is ment mondta, hogy nem gond. Hát most nem úgy veszem észre. Most miatta hanyagoljam el az össze haverom? Nem tudom mit csináljak..tanácstalan vagyok. Szerintetek mit kéne tennem? Előre is köszönöm!

2014. ápr. 1. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátok ott lesznek mindig, a pasid nem biztos. Mérlegelj akkor melyik a fontosabb?
2014. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te tisztán játszol, a legelején jelezted, hogy van bőven fiú barátod. Ő belement, tehát elfogadta ezt, akkor most teljesen jogtalan a hisztije. Én nem járnék ilyennel, aki válaszút elé állít ennyire, és ok nélkül féltékenykedik
2014. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hanyagold őket, nem bántottak ők téged!

A féltékeny ember meg veszélyes, és megállíthatatlan, az egy belső tulajdonság, vagy adottság, elhagyod a haverjaidat, de nem biztos, hogy ez elég lesz...

2014. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mérlegelni kell..

igazából sosem hagynám, hogy a párom ilyen okból leépítse a barátaimt,..

valahol igaza van az elsőnek is..

de vana másik oldal, hogy amikor az ember már komolyabb kapcsolatban van, vagy afelé halad (élettárs, házasság, és közös gyere, tehát ilyen szint)

akkor tisztában kell lenni azzal, hogy akkor a párunkkal kell együtt élnünk, nem a barátainkkal, tehát egy kicsit lazábbra fűzi az ember a baráti kapcsolatait..(nem minden nap, vagy minden másnap találkoznak, hanem csak hetente..stb)

ezért mondtam, hogy kell a mérlegelés..


De ez amit a te párod csinál sok.. nem tudod őt is bevonnia körbe? mert pl a i barátikörünk a párommal már egybemosódik..

2014. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több szempontból is problémásnak tűnik a pasid:

- tudta, mibe megy bele, azt mondta, nem probléma, de most mégis probléma: vagy ennyire lehet hinni a szavának, vagy nincs tisztában a saját érzelmeivel

- rólad mit hihet, hogy férfitársaságba sem engedne?

- hogy paranoiás legyek, egy bántalmazó is így kezdi, hogy ne legyen senkid rajta kívül...

2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg hanyagolni őket.
2014. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1hónapja körülbelül elmentünk bulizni több haverom is pont ott volt (nem beszéltük meg hogy ott lesznek) oda is mentem köszöntem nekik puszi ölelés.. aztán barátom elkezdett bunkózni.próbáltam beszélni vele de nem lehetett ott hagyott stb.kérdeztem töle, hogy miért ilyen féltékeny. ő rávágta, hogy nem féltékeny. Hat akor micsoda ha nem az.. aztan azóta már ha összefutunk haverjaimmal nem szol semmit csak latom rajta , hogy nem tetszik neki. Ha bevonnám a haveri körömbe csak feszültség lenne tudom! Én elszoktam velük menni ha a haverjaival van azok is fiúk.Attól félek, hogy rajuk is féltékeny lesz pedig semmi oka nincs rá. Nagyon szeretem..
2014. ápr. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!