Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratoméknál otthon sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratoméknál otthon sokszor nagy a feszültség, nevelőapujával nem jönnek ki túl jól. Hatással lehet ez a mi kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés

Mindig a vita megy otthon, neki ez nem esik jól, idegeskedik folyamatosan. Ez befolyásolhatja a mi kapcsolatunkat? Ha igen akkor mil lehetnek a jelek? Nem tudom mit csináljak, néha azt érzem hogy rajtam vezeti le a feszültséget... Nem bánt, félre ne értsétek, csak ahogy viselkedik velem/hozzám szól.

1 éve vagyunk együtt, ő 16 én 15, komoly a kapcsolat és szeretjük egymást. De félek, hogy mégjobban változik a kapcsolatunk, akár ennek a hatására...



#barát #kapcsolat #otthoni feszültség
2014. ápr. 1. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos kihathat.

A folytonos stressz,idegeskedés,nem tesz jót,akaratlanul is megváltozik majd,de éreztetni kell Vele,hogy szereted,azzal máris tettél kettőtökért! :)

2014. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én igyekszem vele éreztetni mindig, ahol tudom, bármire kér megcsinálom hogy könnyebb legyen neki. Szeretjük egymást, de nekem sem jó őt ilyen állapotban látni (levertség stb.). Nem várom el hogy körbeugráljon, csak egy kis figyelmet, törődést kérnék... Ami régen megvolt. Lehet az otthoni dolgok miatt van ez és ha rendeződik a kapcsolat akkor a mi kapcsolatunk is a régi lehet?
2014. ápr. 1. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mikor látod rajta, hogy ideges, vedd elő a női tulajdonságaidat, és kényeztesd: nem kell semmilyen ruha lekerüljön, csak mit tom én, masszírozd meg, vagy amitől úgy gondolod ellazulhat
2014. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha az utca közepén viselkedik így? Csak hallgatok és tűröm hogy rajtam csattan az ostor...
2014. ápr. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!