Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napig nem keresett a srác, jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Megpróbálok rövid lenni. 3 hónapja ismerjük egymást, most viszont holtponton vagyunk. Vasárnap este elbúcsúztunk, aztán hétfőn nem keresett. Vártam hogy megcsörög, de se egy üzi, se hívás, se FB, semmi. Majd ma délelőtt találkoztunk és letámadtam, hogy képzelte ezt hogy vasárnap este óta nem keresett. Röviden tömören annyival le is zárta ezt, hogy én is kereshettem volna őt ezidőalatt és hogy csak letesztelte azt hogy mennyire hiányzik nekem. Ezt mondta!!! A szó is megállt bennem, ez normális? Úgy volt megbeszélve hogy ő hív majd engem, és akkor végül kiderül, hogy csak letesztelt engem. Gyerekes!!! Tisztára ki vagyok akadva rá. Átkozottul mérges vagyok rá! Szerintetek jogos a felháborodásom?? 22/N
2014. ápr. 1. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos.

Neked mibe fájt volna, ha esetleg utánaérdeklődsz?

2014. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítanák: 22KL. Kislány, de csak a te kedvedért.

Ha jogos lenne a felháborodásod, akkor nem itt kellene kiírnod az ostoba kérdésedet.

2014. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

EZ MÁR FÁJ, EMBEREK!!!!!

Kedves kérdező, ezt komolyan gondoltad?

Ha igen, hatalmas frusztráció lehet Benned, én mindenesetre megijednék. -.-

2014. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

14 éves szinten vagy, már ne is haragudj. A következő kérdésedet, miszerint "Miért nem akar velem találkozni többet a srác?" inkább ne írd ki, emiatt a jogtalan hisztid miatt. 3 hónapja ismeritek egymást, de ha még 10 éve ismernétek, akkor sem abból áll semmilyen emberi kapcsolat, hogy a pasi éjjel-nappal keresi a nőt, lohol utána, kinyalja a seggét, folyton keresi stb. Nyilván azért akart téged tesztelni, mert soha nem vagy hajlandó keresni őt. Az ilyesmi két emberen múlik, ne várd már, hogy a szádba repüljön a sült galamb magától...


Én 19 évesen is okosabb vagyok nálad :(

2014. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14-et lehet kicsit eltúloztad. Te sem lehetsz pióca típus.
2014. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Anyád 3,14csája jogos...nem a te felháborodásod!....22 évesen ennyire se gg hülye nem lehetsz....
2014. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jogtalan a felháborodásod. nem kötelessége felhíni téged, nem kötelessége megmondani neked, hogy mikor mit csinál, mert mindenki a maga élete miatt a felelős. neked nincs jogod beleszólni abba, hogy ő, mit miért csinál. ha nem hív, akkor nem hív, ennyi!
2014. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Te hülye vagy vagy csak tetteted?"
2014. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
100%
Sajnos 20 év felett is sok a fogyatékos.
2014. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:

Semmi jogod nincs háborogni, inkább neki lenne! Nőj fel! Egy kapcsolat 2 emberből áll és mindkét félnek egyformán kell bele tenni. Neked letört volna a kezed ha írsz neki vagy felhívod? Milyen alapon várod el, hogy ő loholjon utánad, csak azért mert puncival a lábad között születtél?

Sajnos nem egyedi az eseted, sok ilyen lány van még aki mindent a férfira hárít, majd pofára esel még párszor aztán hátha eszedbe jut, hogy valamit nem jól csinálsz!

26F

2014. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!