Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » :( ( Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:( ( Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
összetört a szívem...és elvesztettem az életem szerelmét aki mellesleg a mostohatesóm akivel szeretjük egymást....:(
2014. ápr. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgasd a GYKt. Ugye most már jobb?
2014. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
idővel jobb lesz.
2014. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

két tipp amit érdemes megfogadnod:

1. éld túl,tedd túl rajta magad,tudom könnyű ezt mondani de te se tudod az én hátterem szóval nem kell ítélkezni.Találj valami elfoglaltságot,hobbit ami elfeledteti veled,ismerj meg új embereket,ne zárkózz be.

2. keress mást elhiszem higy neked ő az ideális /pill de hidd el fogsz te olyan emberrel találkozni még akivel szeretni fogjátok egymást


sok sikert és fel a fejjel ;)

2014. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közhely,de az idő megoldja,de persze Neked is tenned kell annak érdekében,hogy jobb legyen!

Ismerkedj,járj el szórakozni,élj a hobbidnak,kapcsolódj ki,csináld azt ami leköt,ne fordulj magadba,és ne hibáztasd magad,azzal nem érnél el semmit!

Tudom,azt gondolod,hogy könnyű ezt mondani,de hidd el nem csak Te érzel így ebben a pillanatban,le merném fogadni,hogy rajtad kívül sok száz fiatal érez hasonlóképp szerelmi bánatot.

Fel a fejjel!

2014. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én is most vesztettem el életem szerelmét, de nem tudok mit tenni, tovább kell lépnem nekem is. Majd rájön egyszer mit veszített. Belőlem 2 napa alatt kiszeretett csak úgy. Na ez így mégrosszabb. :)
2014. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!