Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha egy fiú komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, egy ideje már beszélgetünk, de még nem találkoztunk. Ő néhány napja már úgy tekint rám, mintha a barátnője lennék, elmondása alapján nagyon szeretné ezt. Szexről nem beszélt még velem, sőt azt mondta, hogy addig várna rám, amíg készen nem állok, nem akarna olyanra kényszeríteni, amit nem akarok (még szűz vagyok). Mindig aranyosan viselkedik velem, már szinte túl 'tökéletes', hogy ez pont velem történjen. Azt mondta, hogy már mesélt rólam a testvérének is, mert jó a kapcsolatuk, én viszont még anyával nem beszéltem róla, bár néha kérdezgeti, hogy mikor fogok már anyának mesélni róla. A fiú 22, én 17. Lehetséges, hogy tényleg igazak, amiket mond és akarhat tőlem komolyabbat? Találkozáskor úgyia ki fog derülni abból, ha nagyon nyomulna?
2014. ápr. 1. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon komplikált dolog, de neked kell tudni, hogy mint merre. Te ismered a srácot, mi konkrét választ nem tudunk neked adni.
2014. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy találkoztok és semmilyen kémia nem lesz meg köztetek. Kár beleélni magatokat.
2014. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit idős.
2014. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem a második hozzászólóval.

Sajnos a neten keresztül lévő szimpátia elég kevés, lehet élőben nem is tetszik,vagy nem is olyan mint amilyennek elképzelted.Én is voltam fent annó társkeresőn, de amit megtanultam az az, hogy jobb minél előbb találkozni, hogy kiderüljenek a dolgok mielőtt még elkezdenének a másikhoz fűzni érzelmi szálak, mert az nagy pofára esés utána, ha még sem ok. De én szurkolok neked , hogy minden oké legyen.

2014. ápr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!