Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban/házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban/házasságban élők: küzdenétek a párotokért nagyobb probléma esetén, ha el akarna hagyni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok küzdés alatt, hogy a lábába csimpaszkodni, és mindenáron megpróbálni visszatartani, miközben menni akar, hanem hogy szerintetek mennyi nehézséget bírna a kapcsolatotok, mennyit lennétek hajlandóak elviselni, és mennyit küzdenétek a kapcsolatotokért, pl.

- ha ellaposodna, kihűlne

- ha a párotok túl sokat dolgozna, és nem törődne veletek

- ha a családja túlságosan beleszólna az életetekbe

- ha a párotok csak szimplán bizonytalannak érezné magát, de más egyé probléma nem lenne

stb.


A megcsalós esetektől tekintsünk el, mert érthetően abban az esetben sok ember nem akar tovább küzdeni a kapcsolatért (bár helyzettől függően szerintem ennél is vannak esetek, amikor lehet, és érdemes küzdeni, de ezt az esshetőséget most hagyjuk).


(Nincs megoldandó problémám, csak annyi ilyen esetet látok, hogy sokéves kapcsolatok mennek tönkre (ha egyáltalán eljutnak odáig), és nem küzdenek a párok egymásért, egyszerűen eltávolodnak egymástól, és ha a másik menni akar szomorúak, de nem tesznek semmit.)



#házasság #probléma #párkapcsolat #küzdeni egymásért
2014. ápr. 2. 10:07
 1/10 A kérdező kommentje:
*eshetőséget
2014. ápr. 2. 10:10
 2/10 anonim válasza:
Szia:) Szerintem az emberek elkényelmesedtek,és talán valahogy úgy mint a fogyasztói társadalomban itt is mintha a minőség rovására menne a nagy választék.50 évvel ezelőtt nem volt negyed ennyi válás,mostmár sokan a kényelmesebb utat vválasztják és lelépnek egymás mellől az emberek.Persze a médiából sem a szeretet fontossága a megbocsájtás, a kölcsönös tisztelet és a tökéletlenség árad.Van igaz társ,de meg kell érte ddogozni.az emberek elfelejtenek dolgozni a szerelemért, elhanyagolják magukat,az egészségüket a partnerüket,és kifelé élnek.így nem igazán lehet csodát várni.Manapság mi az összetartó kapocs egy kapcsolatban? Kevés esetben mondható hogy komoly lelki indittatás,sokal inkább pénz az ego a latszat.. Termeszetesen nem lehet álltalánositani.
2014. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. és személy szerint te mit gondolsz, mennyit, és milyen esetben küzdenél a párodért?
2014. ápr. 2. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég sokat teszünk egymásért barátommal. Volt, hogy beteg volt, nem volt szex hónapokig, mindemellé nagyon őrjitő volt a viselkedése, de kivártam, hogy meggyógyuljon, megnyugodjon. Én is voltam rossz passzban, lehetetlen viselkedéssel, de visszaterelgetett a jó irányba. Sok gondunk akadt már, de folyamatosan támogat, segít. Én is őt, ahogy tudom. Mi tényleg támaszkodunk egymásra, és jó érzés, mert sokszor belőlem merít erőt. Vagy én vigasztalom meg. Ezek egyszerű dolgoknak hangzanak, de ő az első srác az összes közül, akit megismertem életem során, és valóban férfinak mondanám. Sajnos sok férfi nem nyújt semmiféle támaszt vagy vigaszt, nem hogy bajban, de alap esetben sem a barátnőjének. Biztos a nők se jobbak, de ez ok-okozat. Szóval mi küzdünk egymásért.
2014. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én sokat megéltem a párom mellett, anyagi mélypontok , idegeskedés, csúnya beszéd,agresszió..stb. Tehát nem én vagyok a legjózanabb példa a tűréshatárral kapcs.Viszont ha más után vágyna vagy megcsalna nem tudnék tobbé megbizni benne.talán jobban fájna mint a durvaság es a lelki terror.persze ez sem normális tudom.de nálam az lenne a mélypont
2014. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nagyon irigylèsre méltó kapcsolatotok lehet a barátoddal.nagy kincs ha az embernek megadatik h a társa mellett lehessen,de engem is kőkemény próbára tett az élet,eddig álltuka sarat nagyob mély kötelékek ezek.és bizony ne csak örömről szólnak,de így van ez jól
2014. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha elakarnak hagyni,akkor jobb elengedni!
2014. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, szóval szerinted nem éri meg küzdeni? Mármint vannak olyanok, akikért tényleg nem éri meg, viszont ha valakit nagyon szeretek, nem tudnám csak úgy feladni, megpróbálnék mindent, az újabb csalódást is bevállalva, mert megérné.
2014. ápr. 2. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalas ( azaz 1.5 even keresztul szeretot tartott a parom ! ) utan is kuzdottem a kapcsolatert - egyenlore ugy nez ki,hogy megerte ..
2014. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én kettéválasztanám a dolgot. más az, ha nagy problémánk van, és más az, ha el akar hagyni. mert ha már fejben eldöntötte, hogy elhagy, akkor hagyjon csak. nem fogok pincsikutyaként loholni egy olyan ember után, aki nem akar velem lenni, bármennyire fájjon is nekem.


a problémák esetében viszont és a balfäsz kategóriába tartozom, aki a végsőkig harcol egy kapcsolatért. én hiszek abban, hogy minden problémát át lehet vészelni, ha két ember szereti egymást, csak mindent meg kell beszélni. sok kapcsolat szerintem a kommunikáción bukik el. sokan nem mondják, mi a bajuk, mert találja ki a másik, és ha nem találja ki, akkor nem is szeret. vagy azért nem mondják, mert túlgondolják a szitut, és elképzelik, hogy ha mondaná, akkor ez és ez lenne a válasz, és inkább nem mondja.

a barátommal sok problémás időszakunk volt már (munkanélküliség, lakásgondok, betegség), és szerintem azért tudtunk túljutni rajta, mert szeretjük egymást, és mert mindent megbeszéltünk (bár mindig én kezdeményeztem...).

2014. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!