Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ezért lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ezért lesz vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
A barátom most talált normális munkahelyet de én nem találok ,ha el is küldöm annyi munkanélküli van aki vagy pályakezdő vagy sok tapasztalattal rendelkezik,hogy nem vesznek fel sehová.Minden nap nézem a hirdetéseket és semmi ,ha elküldöm vissza se írnak,hogy nem felelek meg vagy valami,én meg nem bírok itthon ülni minden nap,nekem nem ez így már nagyon rossz de nem akarok 21 évesen lányként összeszerelő lenni ,nem is bírnám.Nagyon azon gondolkozom,hogy elköltözök ebben lenne segítségem csak nem akarok szakítani de így ez meg nem élet ,nem tudok dönteni.Mit tennétek a helyemben?
2014. ápr. 2. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv itthon. Magyarország jobban teljesít. Hát nem egyszerű , szerintem ne add fel semmiképpen sem. Ha a pasid meloja jelenleg fixebb akkor lehet neked kell egy kicsit alább adni. HA viszont karriert akarsz akkor sajnos mérlegre kell tenni , hogy elköltözz. Ez egyébként mit jelent bp-re ?
2014. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértelek, de szerintem ezért kár lenne. Biztos, hogy lesztek még az életben hasonló helyzetben, akár fordítva is. Ne aggódj, fogsz találni munkát. Én is beleestem a hibádba. Ha viszont most elhagyd, se munkád, se párod nem lesz. Úgy dönts, ahogy jobban érzed magad.
2014. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!