Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön tanulnék egy ideig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön tanulnék egy ideig, de a barátnőm azt mondja, ha kimegyek, akkor vége a kapcsolatunknak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Erasmus programban mennék ki tanulni 5 hónapra Svédországba. A barátnőmmel több mint másfél éve vagyunk együtt. Azt mondja, hogy csak szenvedés lenne az az 5 hónap és hogy Ő azt nem bírná ki. Szerinte önző vagyok, mert rá nem gondolok és csak magammal foglalkozok, Ő jobban szeret engem mint én őt. Nem megoldható sajnos, hogy kijöjjön velem.
2012. febr. 4. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
ha tényleg szeret, kibírja azt az öt hónapot
2012. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

ha valóban csak 5 hónapról van szó!!!! És nem többről!

Akkor azt valahogy ki lehet bírni ha az ember szereti a másikat!

De itt a bizonyság h ő nem szeret igazán.


Mondjuk 1 évre már azt mondanám én is h legyen vége mert 1 év az nekem is sok! Mert az minden csak nem kapcsolat.

Már bocs de ez a véleményem.


De 5 hónapot ki lehet bírni ha szeretjük a másikat..5 hónapot!


ergo húzzz ki külföldre őt meg hagyd a f@szba csak rinyál és h nem szereted meg ő jobban meg így....


Ha jobban szeret akkor megérti h neked ez fontos..és 5 hónapot elvan. Ha 5 hónap!

2012. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha 25 év alatt van a barátnőd akkor gondolkodás nélkül menjél ki, ha felette akkor minden képpen feküdjetek rá a témára és beszéljétek meg
2012. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 PT-Daniel ***** válasza:
79%

Ez nagyon nem fair a baratnöd reszeröl! Vagy igy vagy ugy, de hibaztatni fogod, ha nem elsz a lehetöseggel. Igy gyakorlatilag ö terheli meg nagyon a kapcsolatotokat! Ha a reszeröl nincs bizalom, akkor nincs ertelme a kapcsolatnak.


Egy nagyszerü elmenyben lehet reszed, ha nem tud neked örülni, meg ugy is, ha ezt nelküle eled meg, akkor lehet, hogy nem neked valo a lany!

2012. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ő az önző, és ő gondol magára, hogy nem tudja megérteni, hogy számodra ez mekkora lehetőség. lehet féltékeny is kicsit, hogy te mennyivel talpraesettebb vagy meg hogy belemersz vágni egy ilyen dologba. lehet ő sosem merne ekkorát lépni.Az biztos, hogy ha megérti, beletörődik és kibírjátok azt az időt akkor igazán erős a kapcsolatotok.De ha ezen megsértődik, akkor nem vagytok egymáshoz valók.
2012. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
ő az önző, nem te. ha szeret, kibírja.
2012. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Én erre csak annyit mondok, hogy a feltételhez kötött szeretet, az nem szeretet. Remélem érted.

Én nem gondolkodnék, 5 hónap nem olyan sok, a barátnőd az önző, mert nem érdekli, hogy ez milyen fontos neked.

20L

2012. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
van skype,msn és egyéb netes csevegőproik is a világon,addig tartsátok azon a kapcsolatot
2012. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egy eleted van hasznald ki...csaj lesz eleg ha kiokosodsz:) az onos erdekek az elsok hanem banni fogod idovel es majd ot okjolod...s ha 2 honap mulva szakit??? menj s tanulj..
2012. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes... Engem is szeret a barátnőm, mégis azt mondta, hogy húzzak ki külföldre erasmussal, mikor említettem neki, mert tudja hogy nagyot profitálnék belőle. Tudja azt is hogy ha visszajönnék könnyebben tudnék boldogulni a tapasztalataim miatt. Nem lehet hogy nagyon függő lett tőled?


Svédországból szerintem havonta egyszer haza tudnál járni egyébként is. Úgy meg nem lenne olyan vészes. Én is skandináv országba akarnék kimenni :)

2012. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!