Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom egyfolytába zsarol!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egyfolytába zsarol! Aztmondja, ha vége lesz a kapcsolatunknak, ő végez magával. :S annyira nemjó, igy, mert féltem, hogy mi lesz vele. De ez a kapcsolat már megromlott, igy csak kényszer.! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni. Aki ezzel fenyegetőzik, az a legritkább esetben teszi is meg, de ha megteszi sem a te felelősséged.
2013. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsarolásnak hívják, amit valózsínüleg az anyjától és az apjától tanult el. Ne foglalkozz vele, ennek úgysincs semmi értelme, ritka mikor tényleg öngyilkosok lesznek. GYáva xar a párod amúgy. Mást magához láncol, saját önhőségéből. Rúgd ki a pixába.
2013. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Zsarolásnak nem engedünk!!!!

Semmiben, semmiért.

Ha egyszer bejön neki bármiben, akkor annak sohasem lesz vége.

Egy kapcsolatba nem fér bele a zsarolás

2013. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pendulum92 ***** válasza:
Sajnos annyira elkereserett, hogy már így próbál magához kötni. Amúgy aki tényleg öngyilkos akar lenni, az nem híreszteli ki. Ez tényleg csak egy érzelmi zsarolás. Mond el neki, hogy szenvedsz mellette, neked ez már csak nyűg.
2013. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Általában aki bejelenti, hogy öngyilkos lesz, nem fogja kinyírni magát. És ha öngyilkos lesz, az az ő privát ügye.
2013. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egy napig nem erőltetném magamra egy idegileg labilis barom akaratát. Egy kapcsolatot nem a kényszer irányít, hanem két ember szabad elhatározása.
2013. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, jól mondják az előző válaszolók. A valódi öngyilkosok túlnyomó része nem jelenti be előre, sokuk nem is utal rá semmilyen formában.

Akik fenyegetőznek az öngyilkossággal, azok fel akarják hívni magukra a figyelmet, el szeretnének érni valamit. De nagyon, nagyon kevesen teszik meg ezt valóban, főleg ilyen szerelemi ügynél, amikor már nem is működik a kapcsolat.


Szóval feltétlenül szakíts vele, majd kiheveri. A te életedet viszont ne tegye tönkre, mert a végén még te kezdesz el az öngyilkosságon gondolkozni...

2013. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is pont ilyen....ugyanez a szituáció nálunk is...
2013. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én életemben 3 hozzám közelálló ember lett öngyilkos. 2 haverom és apám húga. Mindhárom súlyosan depressziós volt. Legutóbbi egy csaj miatt lett öngyilkos 2004-ben, kiugrott az ablakon kb 3 hónapja rá hogy a csaj elhagyta. Ő depressziós volt alapból is, de a szakítása után még inkább. Olyan volt hogy láttam rajta hogy jár az agya, ha mondtál valamit neki nem is hallotta meg vagy ha igen nem foglalkozott vele. Ő is, meg a másik haverom is aki öngyilkos lett, többször említette hogy öngyilkos lesz. Tehát itt többen írták hogy aki mondogatja hogy öngyilkos lesz nem lesz az. Ez az én tapasztalataim szerint nem igaz. Ha a barátod súlyosan depressziós (esetleg bipoláris zavarai vannak, tehát mániákus/depressziós érzések váltakoznak nála) fenn áll a veszélye hogy megöli magát, ha nem az akkor csak dacból, zsarolásként mondja, mint a kisgyerek aki durcizik mert mondjuk nem mehet ki hógolyózni. Pessze nem a te felelősséged ha öngyilkos lesz, de ezt a terhet cipelhetné a lelkiismereted sajnos. A saját életét a barátodnak joga van elrontani (akár eldobni is), de a te életedet nincs. Én azt javaslom hogy szakíts vele, de kérj segítséget mondjuk a srác szüleitől, és javasold a pszichológust neki. Az meg olyan gyógyszereket felír depresszió és szorongás ellen (kedély javítók hasonlók) hogy eszébe sem jut majd asrácnak öngyilkosnak lenni.
2013. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Aki hülye, haljon meg. Pusztuljon a férgese, stb...
2013. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!