Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 év korkülönbség sok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év korkülönbség sok? A párom nagyon féltékeny tipus!

Figyelt kérdés

25N és 41F..2 éve együtt vagyunk, de a párom fél hogy el fogom hagyni egy fiatalabbért.Nagyon féltékeny tipus! Az utóbbi időben folyton ellenőrízget hogy mit csinálok, kivel vagyok stb..

Szerintetek mit kéne tennem?

Mért tart ennyire attól hogy elhagyom?


2013. dec. 17. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért féltékeny, mert egy fiatalabb többet tud szexuális téren nyújtani (itt az aktusok számára gondolok). Meg valljuk be nem is áll fel nekik olyan könnyen. Próbáld vele megértetni, hogy neked nem kell más csak ő!!!
2013. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen sok.
2013. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem soknak tűnik ez a korkülönbség, de a ti dolgotok, szóval erről mást nem is mondok, csak azért mondom, mert megkérdezted. :) A párod féltékenyesége szerintem önbizalomhiány lehet, illetve lehet, hogy vannak olyan emberek, akik őt befolyásolják ezzel kapcsolatban. Ismerősök , akiket hagytak már el, vagy olyanok, akik ellenzik a kapcsolatotokat. Remélem, hogy tudtam segíteni! Mindenesetre a helyedben én megmondanám neki, hogy ha elhagyod, akkor nem a korkülönbség, hanem az ellenőrizgetés miatt tennéd. (Ezt szerintem senki sem bírja hosszú távon.)
2013. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, akkor is féltékenykedik!
2013. dec. 17. 18:26
 5/8 anonim válasza:
Nagyon sok.
2013. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
itt nem a korkülönbséggel van baj hanem a pasival.köztünk 22 év van még sincs ilyen gond.am meg könnyen feláll neki és nem tud többet nyújtani mint egy huszonéves srác! lehet hogy ő csalt meg és ezért ellenőrizget hogy tudod e már
2013. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó írhatok privátban?
2013. dec. 17. 18:53
 8/8 viktorvarga ***** válasza:
Dehogysok.Mért egy 25 ös nőnek milyen pasi kéne 18?
2013. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!