Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki már belefáradt az igazi keresésébe?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én!Kerestem kerestem,és nem jött el soha.Itt már nem a magas elvárásokról van szó, hanem mégcsak olyan sem talál meg engem,aki szinten aluli lenne!ENNYI.


10 évig kerestem,és feladtam.Pár kaland és sok rövidebb kapcsolat,plusz egy 1 éves kapcsolat van mögöttem.

2014. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 komolyabb, és 5 laza kapcsolat van a hátam mögött. Most is alakul egy, de már rég nem hiszek az igaz (kölcsönös) szerelemben, 29 évesen meg már azt is kezdem feladni, hogy valaha is lesz családom :(. Már nem is tudok úgy szeretni, igazán bízni meg alapból nem tudtam soha senkiben. :(
2014. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egész társkeresésbe befásultam de a nagyobb baj, hogy annyi marhával találkoztam akik miatt egyszerűen nem hiszem hogy egyéltalán létezik olyan pasi aki nekem kéne. Plussz eleve cinikusan állok hozzájuk, nem jó általánosítani tudom, de úgy látom intelligenciától, műveltésgtől, anyagiaktól függetlenül egyik sem használja az eszét ha párkapcsolatokról van szó. Mindenesetre pár évig parkolópályán lesz a párkeresés téma.
2014. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 5 év után fáradtam bele. 24 éves voltam. Az tette be a kaput amikor zsinórban - fél éven belül a sokadik próbálkozás is szakítással végződött. Épp a harmadik hétben voltam egy sráccal, akiről megtudtam hogy meg akar csalni.....


Akkor azt mondtam nem érdekel az egész, és a tanulásra koncentrálok meg a vizsgákra. Viszont lusta voltam minden kaput becsukni....(nem töröltem le magam egy társkereső oldalról amin regisztrált voltam)Viszont nem is jártam fel az oldalra egyáltalán.


aztán 2 hónappal az után hogy azt mondtam leszarom az egészet, kaptam egy üzenetet. És ezzel jött az igazi:) ma már 4 éve együtt vagyunk és 2,5 éve házasok.


ne adjátok fel!!! komolyan mondom.

2014. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!