Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi idő alatt tettétek túl magatokat az ELSŐ igazi szerelmetekkel való szakításon, ha legalább 5 hónapig együt voltatok ( és ha a lány dobott titeket)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg az akkori életkorotokat is írjátok le!
2013. ápr. 15. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
3-4 hónap
2013. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

*együtt

Tudom 2db "t"-vel kell írni.

2013. ápr. 15. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, de az én exem állítólag már több mint fél éve szakított a csajával , amikor összejött velem, és hiába volt velem utána 4 hónapig , nem bírta kiverni a fejéből azt a hülye *****


szóval erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ

2013. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

19-20 körül. 2-3 ÉV !!!!


(Lehet jönni, hogy lelkis f*sz vagyok :) )

2013. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen soha, csak együtt tudok élni a helyzettel, szóval ha valakiafalatkaparja lelkis f*sz, akkor én a lelkis f*szok királya vagyok.
2013. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb 3/4 év. (Akkor 22/F)


Jó tanács: soha senkinek ne kívánj rosszat. Az a lány, aki engem elhagyott, úgy meg szívta, ahogy csak lehetett. Nem lettem tőle boldogabb, hidd el.

2013. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha. 2 évig voltunk együtt. Voltak enyhülések, de örök nyomot hagyott bennem az, hogy amikor a kórházba feküdtem, lefogytam 49 kilóra (193 cm magas voltam akkor) ennyit mondott: "Én ezt nem bírom nézni" ennek már 5 éve. 19 voltam. Azóta komoly kapcsolatot még mindig nem sikerült összehozni (a max 4 hónap volt).
2013. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20-21 körül, 2-3 év.
2013. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!