Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 éves férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves férfi, akinek volt tartása és önbizalma az hogyan tudja visszanyerni? Hosszú folyamat?

Figyelt kérdés
(értelmesen kérdeztem, a vicces emberkék csak olvassák)

2014. márc. 31. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értelmesen kérdeztél. Nem írtad le például, hogy miért veszett el az önbizalmad.
2014. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, otthagytam egy lányt egy másik miatt aki érzelmileg és lelkileg zsarolt. Gyengének tarthattok, de muszáj volt megtennem ezt a lépést, mert magánügy ide vagy oda, az a lány aki zsarolt belerángatott egy rendőrségi ügybe és ő volt az egyetlen tanúm... Úgy voltam vele közel 1 évig, hogy ebből 7 hónap teljesen szexmentes volt és nem is éreztem iránta semmit. Aztán megunta és végre felfogta hogy nem szeretem. Azóta emberileg egy NULLA vagyok!
2014. márc. 31. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
régen voltam csak vicces, úgyhogy most írok
2014. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég undok stroy, de az van a ha a múlton rágódsz nem foglalkozol a jelennel aminek következtében jövőd se lesz.

ne ezzel foglalkozz, zárdle. megtörtént változtatni nem tudsz rajta azért viszont tudsz tenni, hogy ilyen mégegyszer ne történjen.

Ennyi, egyébként szkeptikus vagyok az ilyen történetekkel, munkámból adódóan akkor hívnak mikor már fülig vannak a kakiban rendőrségi ügyek, nyomozás, őrizet...az első mese szinte sose igaz.

2014. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írni viszont úgy tűnik már nem tudok fáradtan, bocs az elgépelésekért ált. pontosabb vagyok.
2014. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már az undok amit én tettem vagy ahogy vissza csalt? Nem akartam elhagyni a lányt, de nagy szarban vagyok a másik csaj miatt és szülei miatt, ahol az egyedüli tanúm az exem lett volna... De már az sem érdekel, mert nem tudtam vele együtt lenni és rájött hogy neki sem jó...
2014. márc. 31. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!