Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett egy 32 éves pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy 32 éves pasi, akivel egy barátom révén ismerkedtem meg. A barátaim nem tartják jó öltetnek a korkölönbség miatt. Jó ötlet kezdeni vele? L/18

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus meg minden, és jó vele lenni, eltalálta, h mit szeretek. Az ölében ültem, ő meg átkarolt és simogatta a hátam úgy beszélgettünk és meghívott magához is,a lovasfarmjára,mivel tudja,h imádom a lovakat.
2009. dec. 18. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
menekülj.
2009. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kolosszus22 ***** válasza:
34%
Nah, még egy apakomplexusos, úgy látszik manapság ez lesz a divat. A tizen-huszonéves lányok 30-40 éves fószerekkel mászkálnak. A tizen-huszonéves fiúk meg akasszák fel magukat.
2009. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
A barátaid nem tartják jó ötletnek. Nos, a barátaid fognak járni vele, vagy te?...
2009. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
ha így megy, ez hamarjában meg fog keffenteni. 14 év az sok különbség. 50 éves lesz, te meg 36. Gondolj bele, majd papper lesz már.
2009. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kolosszus22 ***** válasza:
62%

Az ilyen fiatal buxákat még könnyű ámítania egy harmincpár évesnek, csak megvillantja a lovasfarmot v. egyéb ingóságot, érdekességet aztán kész. Szerintem is hülyeség!

Húgom 21 éves, neki is mindig ilyen 30-35 éves palijai voltak, egyikkel sem járt valami jól!

23/F

2009. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
S*ggfej! Egy igazi gerinces csávó nem b*zulna azzal, hogy az ölében tartja a lányt és folyik a nyála! Igazából lehet, hogy homoszexuális! De ha nem is az, akkor impotens. Sztem ne kezdjél vele, mert csak leereszkedésből csinál ilyet egy ilyen idős pasi. Tudja, hogy az könnyű préda. Aztán belédteszi az őszbehajló brokiját, azt ezzel vág fel a haverjai előtt. "Milyen jó seggű csajt fogtam srácok!". Miközben igazából homoszexuális, csak ezzel próbálja leplezni. Gáz! Hallgass a barátaidra! Nem véletlen, hogy aztmondják, amit!
2009. dec. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj, ha érdekel van egy 54 éves szingli munkatársam, ha gondolod bemutathatlak neki, és akkor meg van oldva.
2009. dec. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Próbáld meg csak NE HAGYD Magat átverni!!22/F
2009. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Lányom te se vagy normális. Megvillant egy lovasfamot meg véletlenül eltalálja mi tetszik neked meglovagolod a farkát az ölében amit biztos élvezett közben nem tudsz róla semmit. Mivan ha van felesége vagy mégrosszab gyerekei mert egy 32 éves pasi már azon gondolkodik vagy már van is neki. Lehet nem éri be a feleségével és új kalandokat lát benned főleg ha ilyen gyorsan kapható vagy. Gondolom nem az kell neked h kiderüljön és 18 évesen ilyenbe belebonyolódj vagy ha igen akkor ...

34 éves vagyok 2 gyerekes családapa

2009. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

A sok pesszimista segg.(pontozzatok le,könyörgök:D)

Először is az apakomplexus nem 14 év korkülönbségnél kezdődik.Nővérem 24 éves.Vőlegénye:37.Tökéletesen megvannak.

A kérdező is elmúlt már 18,csak érett annyira,hogy átlássa a dolgokat.FELNŐTT... -.-"

2009. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!