Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem érdekli a barátom hogy mi van velem? (lent)

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk, van pár betegségem, orvosokhoz járok, és sose kérdezte meg, hogy "mit mondtak" vagy valami. Én meg magamtól nem mondom. Mert ha nem kérdez rá, akkor miért mondjam? :( úgysem érdekli.... :(

2014. ápr. 3. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép egy kapcsolat a tiétek, hallod.....az ilyen mire jó?
2014. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajjajj.. Ez nem jó jel... Távkapcsolat, orvosokhoz is jársz és nem érdeklődik? Az betegség és az orvoshoz járás mellett kell még 1 (felesleges) probléma? Nem hiszem! Ez így nem is kapcsolat szóval neked is jobb lesz ha hagyjátok egymást!:)
2014. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lassan 1 évesek leszünk, igazából minden más jó kösztünk, úgyérzem, csak ez úgy feltünt. :( és ezt a kaput úgy kezdem bezárni előtte, mert elég rosszul esik. :( pedig én úgyérzem törődtem vele, legyen bármiről is szó....
2014. ápr. 3. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegényke. Nyugi, nem nyomulok, de engem érdekelne, mi a bajod. Lennél kedves és megírnád? Hátha tudok segíteni valamit.
2014. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen betegséged van? :O és tudja egyáltalán hogy orvoshoz jársz? ;)
2014. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyen vele született betegségeim vannak, van egy szembetegség, egy érrendszeri és egy "agybetegség". Ez az agybetegség ez nem olyan hogy most full hülye vagyok, hanem ciszta van az agyban.

Igen, tudja, mert eddig általában megmondtam neki, hogy na most ilyen orvoshoz mék, most olyanhoz. És nem kérdezte meg hogy mit mondtak, én meg nem mondtam, mert úgyérzem nem érdekli. Nem mondom, lehet rosszul érzem, de miért mondjam meg ha nem kérdez rá?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

És ma is voltam orvosnál, és ma döntöttem el, hogy esztán azt se mondom el, hogy orvoshoz megyek. :(

2014. ápr. 3. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
de amúgy jól megvagytok? lehet hogy úgy gondolja hogy ha valami baj lenne biztos mondanád ;) ha amúgy minden rendben ne aggódj ;)
2014. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Hát igazából jól megvagyunk, elvagyunk, úgyérzem.

2014. ápr. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!