Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom sokszor bunkón viselkedik velem, az sem érdekli ha sírok, meg hogy olyan dolgokat mond amivel megbánt.

Figyelt kérdés
Elég érzékeny is vagyok, hamar elkezdek sírni,de akkor sem kellene így viselkednie. Már teljesen ki vagyok készülve, és nem tudom mit csináljak! Ha én olyat mondok ami látom h szarul esik neki akkor bocsánatot kérek, de ő. Ha elmondom mi bajom van akkor még neki áll feljebb, ha meg nem mondom el akkor azért veszünk össze. Eltitkolni meg nem tudom mert látja rajtam ha van valami. Az a lényeg h ha nekem bajom van leszarja, vagy mond valamit, de érzem h azt nem úgy gondolja, csak azért mondja h fejezzem be. Tudom hogy szeret, de már lehet annyira nem mint az elején. Én meg az elején nem szerettem annyira. Több, mint 1 éve vagyunk együtt. Már rég otthagytam volna ha nem szeretném ennyire, de már kezdek kiábrándulni ezek miatt. Nem tudom mit kéne csinálnom?!
2010. máj. 31. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha igazán szeretne , akkor nem viselkedne így veled .

Ez a bunkóság idővel még súlyosbodhat is . Szerintem szakíts vele , nem érdemel meg téged .

2010. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kötelező vele lenni ? vagy én ezt nem értem. 10000 más pasi van a világon.
2010. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Majd az idő megold mindent, már te is írod, hogy kezdesz kiábrándulni belőle, elöbb utóbb rájössz, hogy vannak nála megértőbb fiúk is, aztán továbbállsz. Nem kell ennyire túldramatizálni, fiúk jönnek fiúk mennek, amíg aztán megtalálod majd az igazit.
2010. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez a szeretet már nem más mint csupán a megszokás. Megszoktátok egymást ismeritek egymást, de nem vagytok egymáshoz valók!!

Néha fontos a másik közelsége de ha találnátok mást akkor lehet h jobb lenne.


Szóval szerintem is hagyd ott ez már nem igazi szeretet, csak félsz , nem mered ott hagyni félsz hogy egyedül maradsz és nem találsz mást, ne légy besz@rva hagyd ott, jobb pasit is találsz.

2010. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Erre csak azt tudom mondani, hogy én is ilyen vagyok. Nem tartom magam érzéketlennek, de egyszerűen nem tud meghatni az ha valaki sír. Együttérezni, együttérzek vele, de nem tudok annyira elpuhulni hogy ezt kimutassam. Színészkedést pedig gondolom nem vársz el tőle sem.

Bennem annyi a hiba, hogy ugyan úgy viselkedek mint a srác. Indulatos vagyok, keményen kezelem a problémát, megszoktam 1-2 dolgot, amit gondolom egy lány nem szokott még meg, vagy nem annyira "edzett" mint mondjuk én, a srácod, vagy egy férfi.

Annyit tehet a srác, hogy visszavesz, és inkább néz baltaarcal és nem mond semmit, minthogy indulatos legyen. Ne várd tőle, hogy ódákat zengve pityeregve érezzen veled együtt. Ami nem megy, az nem megy. Ettől függetlenül még szeret.

2010. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer amikor nagyon kiborulsz miatta, sértsd meg te is és ne kérj bocsánatot. Légy a helyébe, neked álljon feljebb. Ezt csináld egy hétig, aztán majd meglátjuk mit szól a kis aranyos.
2010. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt várom h sírjon velem,hanem h megnyugtasson!!!És am meg ő is sírt már nekem és nem sz@rtam rá,mint ahogy ő!
2010. máj. 31. 17:40
 8/9 anonim válasza:
Hát nem is tudom,mert ez nehéz ügy! Megértem a kérdező,mert egy cípőben vagyok vele majdnem,de az enyém annyival másabb,hogy ott hagytam a pasimat,de ugyan úgy továbbra is hülyén viselkedik velem és ez miért van ez így? Már nem értem,hogy vajon mit akarhat tőlem,ha tudja,hogy nekem már nem kellek neki ahogy viselkedik velem,hogy folyton felzaklat engem?
2013. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Érdekes ez a párkapcsolatuknak,mert egyszer mondja,hogy szeret és utána meg mondja,hogy se nélkülem,se velem.

Lényegében érez valamit,de ezt nem tűrném el az ilyen pasi aki nem tudja mit akar tőlem és nem tudja elmagyarázni nekem,de igaz elmondtam neki,hogy ha nem tudja elmagyarázni akkor ne keressen meg engem,mert én egy kiegyensúlyzott életre vágyok és nem ilyenre,hogy se nélkülem,se velem,hogy nem akarok szenvedni,ha ilyen ő.Kérlek segítsetek,hogy mi a lépés lenne megoldás??

2015. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!