Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most én vagyok a "hülye vagy tényleg egy "gyökér" pasim van? 17/l ( Hosszúra sikerült bocsi)

Figyelt kérdés

1 sztori: 1 évesek lettünk és ő elvitt moziba engem én meg vettem neki csokikat ( nincs pénzem ezért nem tudok "nagyobb értékben" venni neki valamit is) Átmentünk hozzá és megbeszéltük, hogy én kiverem neki, de azt is akarta, hogy a számba élvezzen és nyeljem le én mondtam, hogy nem(tudni kell volt már pár alkalom, hogy beleélvezett) szeretném ő megsértődött .Jogosan sértődött meg?

2. Egész nap kockul egy játékkal akár 23.00ig másnap suli ...Átmegyek hozzá 2naponta egy párórára és ő azt csinálta hogy mondta verjem ki megtettem megkrétem hogy maszírozza emg picit a hátam azt mondta jó csak elötte alszik picit. óra múlva felkeltettem, még cska azt se mondtam maszírozzon meg csupán unatkoztam és vele akartam lenni erre behisztizett és elküldött haza.


2014. ápr. 3. 19:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és ő most lett 18 1 hónapja kb :)
2014. ápr. 3. 19:08
 2/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
Tényleg gyökér.
2014. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
miért nem kúrtok egyet?
2014. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
2 hülye egy pár. :D
2014. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen "úriembereknek" vannak barátnőik. Szánalom.
2014. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
micsoda problémák:)
2014. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Azért a csaj se semmi. Összeillenek.
2014. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
A kérdésedet írd le kijelentő mondatban és megtudod.
2014. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Hülye is vagy, és a pasid is gyökér. Egy párkapcsolat nem abból áll, hogy kétnaponta átjársz hozzá, rád kényszeríti, hogy kiverd neki, te szó nélkül megteszed, aztán játszik tovább. Mindkét oldalról rengeteg probléma van közöttetek. Egyikőtök sem viselkedik korának megfelelően, kb. 12 évesek közti kapcsolat az ilyen manapság.
2014. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
leírnátok mi baj velem ?:) ne haragudjatok lehet tényleg én sem vagyok okés de tudni szeretném mit rontottam el?:)
2014. ápr. 3. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!