Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, vagy tévedésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy tévedésben vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom annyira őrző-védő üzemmódban van, hogyha pl. egy ismerőssel összekapok akkor rögtön tudni akarja hogy ki ő mi ő ki fia borja mit csinált mikor miért hogyan és szándékában áll helyre rakni.. amikor mondtam hogy úgy gondolom hogy mindenkinek meg vannak a problémái amit saját magunknak kell megoldani, nem másnak, saját magunknak. Ha egymás közt van problémánk a párkapcsolatban akkor azok közös problémák, akkor azt ketten tudjuk megoldani.. de úgy gondolom hogy a sajátomat nekem kell, hiszen ha valaki más megoldja helyettem, akkor egy olyan senki leszek aki nem tud önállóan létezni. Rosszul látom? :S


18/L



2014. ápr. 3. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen jól látod. Kérd meg, ne avatkozzon bele, nagylány vagy, megoldod.
2014. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van teljes mértékben :-)
2014. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Állj a sarkadra, igazad van.
2014. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vannak az emberi kapcsolatok, hogy mindenki csak magára számítson.
2014. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy segíteni szeretne, és érdekled őt annyira, hogy ilyen dolgokkal is foglalkozzon...Mit meg nem adnék ezért..

Szereted te ezt a fiút? Ha nem akkor hagyd ott :*

2014. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!