Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem mikor alakul ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mikor alakul ki? 2. randin vagyunk tul, de nem erzem azt a bizonyos szikrat. Adjak meg idot? 23 n

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj!
2014. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne adj. Ha nincs az első randin izgalom meg kémia, akkor lépj ki gyorsan, mielőtt beragadsz a kapcsolatba. 40F
2014. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Nekem mikor a legutóbb ezt mondta egy lány, még hagyott szaladni vagy 2-3 kört és utána ugyanezzel szevasz volt. Nem tudom mire gondolt hogy mi fog változni ...

Szóval ha nem tudod hogy miben vársz változást vagy nem látsz rá esélyt akkor felesleges futtatni.

2014. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek? lépj inkább.
2014. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem érzed azt a bizonyos pluszt, akkor nincs értelme....


Én legalábbis próbáltam az időt adok magamnak hogy beleszeressek dolgot, de nem ment...többször, több pasinál is próbáltam sikertelenül.


A férjemnél már az első randin éreztük mindketten....a másodikon meg szerelmet vallott, és utána én is neki.


Én nem az a típus vagyok akinek sok idő kell. Én vagy elsőre éreztem...1 randi. Vagy soha. És csak 1 pasi iránt éreztem/érzem. Azóta is vele vagyok. n/28

2014. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, nem erzem, rahagyom inkabb.
2014. ápr. 5. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!