Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hatásai lehetnek ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatásai lehetnek ennek egy kapcsolatra nézve?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a párom kiábrándul belőlem. Tegnap az történt ugyanis, hogy szeretkezés közben az elmúltnak hitt menstruációm megindult, nem is kicsit (ágynemű, szőnyeg, minden...). A történtek óta elhidegültnek érzem a párom, holott úgy gondolom, hogy ennél durvább dolgok is előfordulhatnak egy kapcsolatban. Mi a véleményetek? Veletek történt már ilyen, vagy hasonló?
2014. ápr. 4. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Tortent ugyan ilyen velunk is. Bar en mondtam paromnak, hogy lehetseges, hogy meg kicsit verezni fogok, felkeszitve ezzel, ha megsem ugy alakulna. Nem lett mas tole a kapcsolatunk.
2014. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

velem is történt ilyen, söt cifrább is.. :)

veloszinüleg csak beképzeled, hogy elhidegült, nem hinném, hogy ez olyan nagyon számitana a pasiknak.

2014. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordul, nem a te hibád. Ha ezért elhidegül, és nem képes túltenni magát az ügyön, akkor hülye.
2014. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen jogos egyébként amit a harmadik válaszoló írt. Ez nem azt jelenti, hogy gusztusosnak kell találnia, hanem mivel szeret, együtt élünk - ennélfogva történhetnek ilyenek - elfogad vele együtt. Én sem kis zajokat hallok reggelente a wc-ből.
2014. ápr. 4. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy csak az az jó válasz, aki nyalja a hátsód? (3-as)

Én is undorodom a mensturációtól. Igaz az első barátnőmmel csináltam miközben megvolt neki, de azóta senki mással sem. Egyszer azóta én is éltem át hasonlót. És igazán rosszul érintett!

Hiába jössz ezzel a hülye elmélettel hogy kihallatszik a wc-zése. Akkor állná meg az elméleted a helyét, ha odafosna az ágyneműre, a szőnyegre meg kitudja hova mindezt meghitt szexuális együttlét közben!

2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sajnos, utolso, néha bizony az általad emlitett példa is elöfordul..és olyan is, amikor egészségügyi okok miatt, anyukának apuka ad beöntést.

valoszinüleg, utolso, te még nagyon fiatal vagy...

2014. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nyalja a seggem mindenki, hanem leírtam a véleményem, hogy szerintem mi lenne a normális. Erre szeretnék választ kapni, hogy ki gondolja így, ki nem. Mert ha a párom is így gondolkozik kedves utolsó mint te, én biztos hogy kivágom, mert akkor nem szeret. Csak kíváncsiságból kérdeztem meg, hogy az emberek többsége mit gondol erről.
2014. ápr. 4. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
az emberek többségének szerintem normális, persze, aki még 18-19 éves..vagy éppen a huszas évei elején van, annak ez "nem normális"..de ha valaki együttél a párjával, ez teljesen rendben van, ebböl nem csinál ügyet szerintem senki.
2014. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt szerencsére tényleg csak beképzeltem. :)
2014. ápr. 8. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!