Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt nem mondjátok/mondanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt nem mondjátok/mondanátok a párotoknak? Szerintetek ennek a hiánya jelent valami komolyabbat?

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve vagyunk együtt.

Ma utazott el, nagyon jó kis kirándulásban vesz részt Franciaországban.Én sajnos nem engedhettem meg magamnak ezt.

Már hetek óta ezzel volt elfoglalva, többször áradozott róla,hogy mennyire várja...kicsit rosszul is esett,mert nekem nem fért a keretbe, nem mehettem vele,pedig nagyon vágytam volna.

Egy szóval sem mondta,hogy ezt bánná.Annyit sem,hogy sajnálja,hogy nem megyek, esetleg jó lenne ha vele mennék,vagy hogy majd egyszer bepótoljuk és elmegyünk mi is vagy valami ilyesmit.

Még ma mikor elment,akkor sem mondott semmit, és azóta sem,legalább egy annyit,hogy 'jó lenne ha velem lennél'


Kicsit furcsállom ezt,mert én mindig arra törekedtem,hogy együtt menjünk valahova, de ha nem így sikerült,akkor éreztettem,hogy azért vele jobban érezném magam és hogy mennyire bánom.

Ezek szerint nem is vágyik annyira a társaságomra? Neki mindegy,hogy ott vagyok mellette, vagy nem? Így van ez az egyik sulis kirándulással is, egy cseppet nem törődne,hogy együtt jussunk el,még csak nem is mondja.


Szerintetek hogy kérdezzek erre rá?18L


2014. ápr. 4. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Istenem. Túlreagálod. Semmit nem jelent. Nem Karakószörcsögre megy, hanem Franciaországba. Én is be lennék sózva, nagyon várnám.


Mellesleg én örülök a más örömének, és nem azon kattogok, hogy nekem erre nem telik.


25N

2014. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy ide leírtad, csak ülj le vele és mond meg neki hogy mi az ami rosszul esett és miért. De ne ess neki csak finoman mond el neki.
2014. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is rosszul érezném magam a helyedben, mondjuk nálunk alap, hogy a párom nem menne el nélkülem.
2014. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
engem csak az a része zavarna, hogy én nem mehetek pénz miatt, és annyit sem mond, hogy jaj de kár, pedig jó lett volna. de gondolom 18 éves körül lehet ő is, szóval figyelmetlen tini még, nem felnőtt férfi, hogy ilyenre is gondoljon. örül, hogy eljut frao.ba, és észre sem vesz most mást. de ha hazajön, biztos mondja majd, hogy hiányoztál!
2014. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy erre nekem nem telik.Ez mellékes.

Csak az esik rosszul,hogy ő nem szeretné,ha én is ott lennék...

Régen még mikor egy szórakozóhelyen volt,akkor is azonnal írta,hogy hiányzom meg kár,hogy nem mentem...

2014. ápr. 4. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nő létemre azt mondom, hogy túlreagálod. Nem kell állandóan egymás seggében lógni, jók a közös programok, de azért maradjon meg mindkettőtöknek a saját élete és nem szabad kiborulni azon, ha a másik nélkülünk is jól érzi magát, ez nem azt jelenti, hogy akkor már nem is szeret, csak egy önálló ember képes egyedül is jól szórakozni, a boldogságunk nem egy másik ember függvénye.
2014. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom mindezt,és hidd el,rengeteg időt töltünk külön...sőt,épp hogy keveset vagyunk együtt. Suli szünetekben,meg egy hónapban egyszer(jó esetben)találkozunk valamelyikünknél. Tehát az egyáltalán nincs,hogy egymás seggébe vagyunk egész nap, hisz mindenki csinál amit akar a szabadidejében, viszont egy annyi,hogy hiányzol,vagy kár hogy nem vagy itt szócskák csak jól esnének ilyenkor:(
2014. ápr. 4. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy egy eve tavkapcsolatban is kitart melletted igenis sokat elarul. Es igen, tulreagalod!

En is igy gondolkoztam es hidd el, nem vezet semmi jora. Ha ezt felhozod neki akkor nezheti hisztinek vagy akar ugy is gondolhatja, hogy buntudatot akarsz benne kelteni amiert elment nelkuled. Nagyon fiatalok vagytok meg, szerintem az, hogy megvannak ezek a kulon dolgok meg teljesen belefer.

Baratom is nelkulem ment el Irorszagba, mondta elotte, hogy hianyozni fogok, de kozben, mikor a barataival lehetett es latott egy csomo ujdonsagot nem irt nekem 5percenkent hogy mennyire hianyzom.

Mikor hazajott akkor is mondta, hogy hianyoztam neki, de ezek a dolgok szerintem belefernek meg.

2014. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy beleférnek,azzal hogy megy, semmi bajom.

Viszont legalább neked mondta,hogy hiányozni fogsz...

2014. ápr. 5. 08:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Kulonbozoek vagyunk. Nem mindenki mutatja ki annyira az erzeseit.

Elotte nekem is volt olyan pasim, aki akar bulizni is siman elment nelkulem es egy szoval nem mondta, hogy jo lenne ha ott lennek. Ez van, szerintem ez nem a vilagvege.

2014. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!