Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Aranyos, jól érzem magam vele, de nem érzem azt, hogy szerelmes lennék, vagy ilyesmi. Talán ebből adódóan nem érzem azt, hogy folyton vele akarnék lenni, néha találkozunk, akkor jól elvagyunk, viszont nem foglalkozok vele eleget, ami zavarja is őt. A múltkor felvetettem, hogy szakítsunk, de ő nem akart, és én sem voltam biztos benne, ezért abban maradtunk, hogy átgondoljuk. Nekem még nem volt hosszabb kapcsolatom, csak max. 2-3 hónapos, de már nagyon szeretnék, viszont nem biztos, hogy vele működne. Vagy esetleg később megjön a szerelem is? Tényleg kedvelem, szívesen vagyok vele, és nem szeretném megbántani, de félek, hogy már sikerült.

Én 24, Ő 22


2014. ápr. 4. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen eretten gondolkozol, akkor szakits vele. Hatha mindketten talatok jobbat. Ne rabold az o idejet es ne pocsekold a sajatodat sem.

Eretten gondolkozol, es ha igy gondolod, akkor tiszteld annyira hogy szakitasz vele.

2014. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eleve össze se jönnék olyannal, akibe nem vagyok szerelmes.
2014. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült a kérdés, az eleve elárul sok mindent. Másfél hónap alatt szerintem ki kellett volna alakulnia valami erősebb köteléknek, úgyhogy ha így érzel, akkor ne húzd tovább, csak jobban beléd esik.
2014. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki lesz szerelmes masfel honap alatt, de abban igaza van az elottem valaszolonak, hogy valami erosebbnek mar ki kellett volna alakulnia.

Ha mar elgondolkodtal a szakitason es meg mindig efele huz a szived, akkor kar huzni az idot.

Kesobb csak jobban megbantod ot is.

2014. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, de a szerelemnek azért több idő kell, mint másfél hónap. Szerintem érdemes lenne még kicsit várni, jó nyilván ha már azt érzed, hogy egyáltalán nem akarsz vele lenni akkor felesleges tovább próbálkozni. Ha viszont tényleg szívesen vagy vele akkor érdemes lenne adni még egy esélyt a dolognak. Egyébként van valami konkrét probléma is? Úgy értem, nem beszéltek eleget vagy beszól vagy mittudomén:D nem muszáj válaszolnod erre, ha nem szeretnél
2014. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek már? Milyen az ágyban? Ez válasz kéne h adjon az "érzelmedire".
2014. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5.: Ami zavar, hogy nagyon sokat beszél, pl. a barátnőiről, akiket nem is ismerek, meg ilyesmikről, és közben rám annyira nem kíváncsi. De nem vészes, ismerek egy csomó rosszabbat.

6.: Volt, és nem volt túl jó. De már előtte is így éreztem, ez csak ráerősített.

2014. ápr. 5. 00:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, kuka.
2014. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas az egész. Ne tartson vissza, hogy ő nem akar szakítani. Így működik ez? Ha az egyik nem akar, akkor nem szakítunk? Gondolkozz már! Nyilván szakítanék, sőt szerelem nélkül nem jönnék össze senkivel.
2014. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne elégedj meg azzal hogy ismersz egy csomó rosszabbat és nem annyira gáz a csaj:D ez nem így megy, főleg ha még a szex is rossz. Szerintem is szakíts vele.
2014. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!