Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekel hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel hogy az exem jobb pasi lett? Mikor utoljára láttam 100 kg (nem volt csúnya) de nem volt az tipikus jó pasi csak a belsője ami nagyon megfogott.

Figyelt kérdés
De most meg :O ki van gyúrva van neki tetoválása stb szóval jól néz ki. Én szakítottam vele és le tiltottam azóta nem beszéltem vele fel köszöntött névnapom szülinapom alkalmából én nem válaszoltam neki azokra sem. De most hogy láttam hogy mi lett belőle fel keltette az érdeklődésem megint ez normális ?
2014. ápr. 5. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, egy ócska qrva vagy
2014. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
?
2014. ápr. 5. 00:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
fxszopo
2014. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a teste változott meg, attól ő még belül ugyanolyan ember (jó vagy rossz - én nem tudhatom), mint volt.

Ha vége lett a kapcsolatotoknak, akkor most mi a francért akarnád megint elkezdeni??


Hagyd inkább, nyílván azért lett jobb teste, mert nem olyan riba.ncokat akar új barátnőnek, mint amilyen te vagy.


25N

2014. ápr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hát, valamiért most bejön testileg.

Úgyhogy megyek énis gyúrni, hátha elfogad az a lány, aki egyszer elutasitott xD

2014. ápr. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Minden csajnak csak a külső számít, neked is.
2014. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
egy szutyok kis qurva vagy és nagyon remélem, hogy van annyi esze, hogy le se köp az utcán!
2014. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elég bunkó vagy "kedves" kérdező! Legalább megköszönhetted volna, amikor felköszöntött! Most ő már nálad sokkal jobb nőkre akar pályázni, nyilván azért változtatott a külsején.
2014. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
remélem most majd te fogsz futni utánna és Ő majd emberszámba SE vesz téged !!!!! mert megérdemled
2014. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező..én nem tudom miért szakítottatok és kivel mi volt a baj...de szerintem az nem lenne a normális, ha nem lenne pozitív eredménye az exbarátod kitartó munkájának mi valószínűleg évekbe tellett, hogy jobb teste legyen....ha anno a teste miatt szakítottál vele és most kellene akkor sajnos a fentebb írt jelzők helytállóak...ha más miatt szakítottatok...és most rágerjedtél akkor nyugodtan kezdeményezz nála..így-is úgy-is nagy valószínűséggel miattad gyúrta és tetováltatta szét magát....
2014. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!