Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekel hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel hogy az exem jobb pasi lett? Mikor utoljára láttam 100 kg (nem volt csúnya) de nem volt az tipikus jó pasi csak a belsője ami nagyon megfogott.

Figyelt kérdés
De most meg :O ki van gyúrva van neki tetoválása stb szóval jól néz ki. Én szakítottam vele és le tiltottam azóta nem beszéltem vele fel köszöntött névnapom szülinapom alkalmából én nem válaszoltam neki azokra sem. De most hogy láttam hogy mi lett belőle fel keltette az érdeklődésem megint ez normális ?
2014. ápr. 5. 00:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolót annyival egészíteném ki, hogy elképzelhető, hogy a szakítás maitt gyúrta ki magát, de nem biztos hogy azért hogy neked (a kérdezőnek) tetszen
2014. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ne legyetek már álszentek, még ha a teste miatt is kedveli meg a kérdező, akkor se nevezzük ri.bancnak.


Nektek még sosem volt olyan, hogy egy kövérecske nő amúgy mindenben bejött volna, de túl dagadt volt?


Globálisan kell nézni! Biztos változott a pasi tartása, kiállása... mittomén.

Nekem is volt olyan, hogy egy lány 1 évig nem kellett, testileg bejött, de amúgy lelkileg éretlen, gyermekies volt. Változott, és mostmár én futok utána...

2014. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
sőt, olyan is volt, hogy hónapokig alig láttam, és "elvont különcnek tartottam" - aztán felvett végre valami farmert, amiben nőnek látszott, és sutty ^^
2014. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Ha jól értelmezem, itt arról van szó, hogy ők szakítottak, mivel a kérdés a srác testalkatára van kiélezve, feltételezhetőleg a szakításban is szerepet játszott a dolog.

Innentől fogva ez egy elég álszent kérdés.

2014. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bebizonyította ez az eset,hogy a kérdező egy nagy ku...va. Ezzel a kérdéssel meg csak saját magadat minősítetted,így teljesen normális dolog,hogy ku...va vagy.
2014. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!