Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Sokáig 'húzták' egymást, de nem jöttek össze mivel túl sokat veszekedtek, szinte mindenen. Pár hónap elteltével a fiúnak is volt más lánnyal 'kapcsolata'(rövid ideig voltak együtt, amolyan se veled se nélküled kapcsolat volt az is, de vele le is feküdt a fiú) és tudtommal a lánynak is volt más. A fiú 1 hónapja még azzal a lánnyal kavargatott(szóval majdnem 8 hónapon át), most pedig picit több, mint 1 hónappal később összejött azzal a lánnyal, akivel sokáig húzták egymást,csak hát már van szex is. Eredetileg a lány, akivel a fiú kavargatott, kitette a fiút, mert megunta, hogy a srác nem tudta mit akart, majd utána jött össze a másikkal. Ti mit gondoltok? Szerelem lehet ez, amire csak most értek meg 1 évvel később, vagy csak a szex miatt 'nyal' a csajnak?
2014. ápr. 5. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig SÁLÁLÁLÁLÁ
2014. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te aztán..trolololo vagy:) meg funny
2014. ápr. 5. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, de nekem ez zavaros. Most akkor melyik az a csaj, akivel 8 hónapig kavart, meg melyik amelyikkel 1 hónapig, meg most akkor melyikkel veszekedett, meg hogy volt ez a szex???


Vagy csak én vagyok fáradt...leírnád légyszi érthetően?

2014. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kb 15évesek a leírás alapján.

a korukhoz teljesen megfelelő ez a céltalan,következetlen,összevissza,hozzá nemértő viselkedés.

2014. ápr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul fogalmazol!

Miért nem írod, hogy te vagy a lány??? Sokkal egyszerűbb lenne. De ha nem is... akkor is lehetne összeszedettebben fogalmazni.


Mondanám, hogy semmi értelme a kapcsolatnak. De valami értelme azért lehet. Pár szép pillanat, tapasztalatok, ezek jók lesznek, de végső soron úgysem maradtok együtt. Írtad hogy folyton veszekedtek, ez ezután sem fog változni, jelentősebben biztos nem. Meg kellene érteni, hogy ha két ember nem jön ki nyugodalomban, nem kell csak a vonzalom és szimpátia miatt együtt lenni, úgy is veszett ügy.

Semmit nem tudhatunk arról, hogy szerelem-e vagy sem, hiszen nem ismerjük a srác jelenlegi lelki világát. Nyilván azt akarod prezentálni, hogy a srác milyen csapodár, és nem gondolta komolyan egyik lánnyal sem, hát szerintem sem. Nyilván kedvelhet, vonzódhat, akarhat szexelni. És az érzések meg nem állandóak, ki tudja mi lesz hetek múlva.

2014. ápr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ol vasom ell!
2014. ápr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!