Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi ezt sok nő?

Figyelt kérdés

Miért hiszi azt sok nő, hogy az esküvő, a terhesség, (vagy nem gondolkodjunk nagyban), az összeköltözés megváltoztatja a "problémás" férfiakat?

Nem általánosítok, de sok ilyet ismerek a környezetemben, illetve sok hasonló kérdést olvasok, nem értem ezeket a nőket, ezért kérdezem....


Arra gondolok, hogy:


A nő azt hiszi, hogy a nőcsábász pasit például meg lehet "fogni", az esküvővel. Összeházasodnak, és az illetőnek eztán csak ő létezik. Az agresszív, vagy épp nem törődöm pasi megváltoztatja a gyerekvállalás. Sokan azt hiszik, így magukhoz láncolják az illetőt, de (olvassátok az ilyen kérdéseket, ebből tényleg rengeteg van) végül csak az történik, hogy lelép, és ott hagyja a nőt a gyerekkel.


2014. ápr. 5. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert buták. Pont.
2014. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát...ez egyfajta mártír hivatás + ezekben a nőkben teljesen lerombolják az önbizalmat, önértékelést.

Már másik kérdéshez írtam, de volt egy lakótársnőm, akit összeköltözésünk után pár nappal véresre vert a barátja. Jött a fogadkozás, jajj, soha többé nem akarja látni, dögöljön meg, stb. Eltelik egy hét, jövök haza, látom a konyhában kéz a kézben turbékolnak. Utána a csávónak még több ilyen dühkitörése volt, egyszer engem is megfenyegetett, mert nem nyitottam ajtót - rugdosta az ajtót, szomszédokkal ordított.

Az ilyen nőkben az idegesít, hogy veszélyeztetik a környezetüket, gyereküket is. Természetesen, amikor a rendőröknek szóltam, én lettem a nagy szemét.

2014. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, mert ezek a nők naivak. A pasi kell nekik mindenáron és azt hiszik egy papír vagy egy gyerek majd összeköti őket.

Én azt nem értem egyes nőknek miért kell alkoholista, agresszív, és hasonló rossz tulajdonságokkal rendelkező férfi? Hisz köztudott, hogy kutyából nem lesz szalonna.

2014. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

mert elvileg ez a fejlődés


először gyerekek vagyunk, csapongó kamaszok, váltogatjuk a partnereinket, keressük az igazit, megállapodunk, megtanulunk felelősséget vállalni a tetteinkért, stb stb, és a végén egy kis porontyot indítani el útjára.


magyarán felnőtté válik az ember.


aki meg leragad kamaszkorban, arról honnan lehet előre tudni, hogy ott marad agyilag?


csak felnőtt férfiről nem kellene azt gondolni, hogy még fog változni.

de mivel ez nem normális állapot, egy normális ember először a normálisat feltételezi, hogy meg fog változni, mert ugye az lenne normális.

2014. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 13:46


Nálunk is volt hasonló eset, csak kereszt anyummal.

Összejött egy rendőr csávóval, aki ráadásul évek óta alkesz volt de (állítólag leszokott). Kereszt anyumnak van egy 12 éves lánya is. Egyszer úgy összeverte a csávó, hogy megrepedt az orra. A lánya mosta fel a vért a padlóról. Kihívtuk a rendőröket, fel is jelentette a csávót, de aztán másnap vissza is vonta a feljelentést, mert hogy "megbolondította az alkohol". Azóta még mindig együtt vannak. Pár hónapja eltört a lába, de ne legyünk szemetek, ő csak elesett a biciklivel, mikor a boltba ment! em tudunk mit kezdeni vele, nem hallgat ránk, mondjunk bármit...mikor meg apám nekiment a csávónak, hogy na ne csak egy nővel legyen nagy ember, mi voltunk a hibásak....

2014. ápr. 5. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt soha, soha nem értettem. Álomvilágban élnek, fogalmam sincs, miért. Én is nagyon optimista fajta vagyok, születési hiba, de azért pár évtized az életben eléggé beoltott a naivitás ellen, sőt, már tiniként se voltam különösebben az... Ott a sok példa, hogy ez nem úgy működik. Komolyan megváltozhat egy ember viselkedése, de az elég ritka és általában komolyabb ok kell hozzá, mint egy házasság, gyerek, sőt a puszta remény...
2014. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os!

Nagyon jól látod!


Ha maga a nő iránti szeretete, odaadása, ragaszkodása (ami elvileg megvan), nem indított el semmit az illetőben, ami a változásra ösztönözte volna, akkor miért hiszi, hogy a házasság, vagy a gyerek majd el fog...

2014. ápr. 5. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek a nők azért mennek ilyen emberekhez, hogy utána sírhassanak, hogy "milyen szemét minden pasi". Undorító, amit néhány nő művel, mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok. Semmit nem értékelnek, mindenkinél jobbnak hiszik magukat, azt hiszik, az ő kedvükért mindenki megváltozik, vagy épp tudják, hogy nem, dehát mártírkodni, meg szappanopera életet élni muszáj ugye...
2014. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 15:54


Néha komolyan azt hiszem, hogy ezek a nők meghalnának az unalomba, egy rendes, hűséges férfi mellett.

Miről panaszkodnának egymásnak, miről írogatnának különböző fórumokon magukat sajnáltatva? Van akinek tényleg nem kell a jó.....azt szeretem még, mikor azzal jönnek, hogy "de hát ott a gyerek!" szeretem a gyerekemet, meg minden, de ha egy agresszív állat mellett élnék, akkor nem az lenne az első gondolatom, hogy lelépek, mert később a gyereket is bántani fogja? Kifogás mindig van...

2014. ápr. 5. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző 2 hozzászólással, bizonyára sok ilyen eset is van, csak én már elfeledtem, hogy pszichológia könyvekben s az életben is találkoztam effélével. Nekem annyira abnormális. De sokan igenis szeretnek szenvedni, áldozatnak lenni, s ezen sírni, másokat hibáztatni (akár jogosan is, de azért ők is tehetnek róla). Magyarországon a betegség is igen divatos, a nem is olyan öreg asszonyok egymásra licitálnak, hogy kinek van több és súlyosabb betegsége. Én egészséges akarok lenni, fizikailag és lelkileg is, egészséges kapcsolatban élve... De hát nagy Isten állatkertje. Illetve van pszichológiai háttere, egyeseknek egyszerűbb és jobb érzés áldozatnak lenni, mintsem felelősen felvállalni saját életének jobbá tételét. Brrr, néha rájövök, milyen jó nekem, hogy olyan a személyiségem, amilyen (pedig abban is találok jócskán hibát).
2014. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!